Strona główna 0_Slider Dla kogo derby regionu? Piłkarze Polonii-Stali grają z Bielawianką

Dla kogo derby regionu? Piłkarze Polonii-Stali grają z Bielawianką [LIVE]

0

W niezwykle ciekawie zapowiadającym się meczu IV ligi dolnośląskiej piłkarze Polonii-Stali Świdnica podejmą na własnym stadionie Bielawiankę Bielawa. Start pojedynku o 17.00!

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Jędrasiewicz, Salamon, Ł. Kot, Sowa, Somala, Szczygieł, Jagieła, Szuba, Myrta

Skład Bielawianki: Skaśkiewicz, Łaski, Morasz, Tyc, Malka, Lechocki, Chęciński, Ribas, Mariano, Kuriata, Ślepecki

Za moment rozpoczęcia spotkania

Rozpoczynamy mecz

3′ – blisko gola Joao Augusto Fortunato Mariano – strzał Brazylijczyka broni Kot

4′ – w odpowiedzi wyborna okazja Łukasza Kota – główka naszego obrońcy i boczna siatka

6′ – znakomite uderzenie Kamila Szczygła z 20 metrów – Skaśkiewicz bez szans. Prowadzimy 1:0!!!

12′ – Chęciński szuka swoich partnerów, ale zagrywa z narożnika pola karnego bardzo niedokładnie

19′ – kontrolujemy przebieg spotkania, oddalając piłkarzy Bielawianki od własnej bramki

21′ – Myrta uderza z 25 metrów, piłkę łapie bramkarz

22′ – Szczygieł z szansą na drugiego gola, jego próba zostaje zablokowana i mamy rzut rożny

22′ – Kozachenko bezpośrednio z rzutu rożnego w poprzeczkę!

23′ – dobre dogranie do Ribasa, który strzela z 12 metrów na 1:1!!! Rekalmowaliśmy w tej sytuacji pozycję spaloną Brazylijczyka, ale sędzia uznaje gola!

26′ – spore zamieszanie w szesnastce Bielawianki, obrońcy radzą sobie jednak z tą sytuacją

31′ – Szuba znakomicie odnalazł się w polu karnym, piłka po uderzeniu Wojtka po długim słupku mija światło bramki!

37′ – Myrta główkuje, piłka mija spojenie bramki ekipy z Bielawy

41′ – Szczygieł zachowuje zimną krew w polu karnym i z kilku metrów trafia na 2:1!!!

45′ – Jagieła przegrywa pojedynek oko w oko z bramkarzem!

koniec pierwszej połowy – 2:1!

Rozpoczynamy drugą połowę

zmiana w Bielawie: Proko zmienia Tyca

48′ – rzut rożny dla gości – bez zagrożenia

48′ – Szuba z rzutu wolnego z narożnika pola karnego – minimalnie niecelnie

50′ – wyśmienita akcja Jagieły, który mija dwóch obrońców i przegrywa starcie z bramkarzem. Dobija jeszcze Somala, ale piłka odbija się od jednego z obrońców!

60′ – wciąż to my zagrażamy bramce i jesteśmy bliżej kolejnego trafienia. Szuba szukał przed momentem Jagiełę, ale zagrał minimalnie niedokładnie

64′ – Baumgarten zastępuje Ribasa

64′ – Jagieła – żółta kartka

66′ – Baumagarten z rzutu wolnego – ponad bramką

68′ – Lechocki na boisku w miejsce Chęcińskiego

70′ – ależ szansa na 3:1, Jagieła ogrywa obrońcę i podaje do Myrty, który nieznacznie pudłuje!

73′ – Szuba strzela z 18 metrów, piłka mija spojenie słupka z poprzeczką

76′ – przed szansą Myrta, nasz snajper niestety pośliznął się w polu karnym i nie zdołał oddać strzału

77′ – Łuszkiewicz zastępuje Myrtę

80′ – Włodek zmienia Lechockiego

83′ – Łuszkiewicz świetnie dogrywa do Szuby, niestety w akcję wmieszali się obrońcy z Bielawy. Gdyby nie to z pewnością byłoby 3:1!

86′ – Białas zmienia strzelca dwóch goli – Szczygła

90′ – sędzia dolicza cztery minuty

koniec – zwyciężamy 2:1!

Poprzedni artykułŚwiętowanie Konstytucji 3 Maja z pytaniami o współczesną Konstytucję RP [FOTO]