Strona główna 0_Slider Wielkanoc z LEGO

Wielkanoc z LEGO [KONKURS]

0

Coraz większymi krokami zbliżają się wiosenne i kolorowe święta wielkanocne. Z tej okazji mamy dla czytelników Świdnica24 i klientów Tommy Toys konkurs plastyczny. Do udziału zapraszamy wszystkich małych LEGOmaniaków. Może znajdziecie chwilkę na tworzenie pomiędzy sianiem rzeżuchy i malowaniem pisanek?

Tematem konkursu są święta wielkanocne u bohaterów ulubionych serii klocków LEGO®. Wystarczy dowolną techniką narysować lub namalować, jak ulubione postacie przygotowują się do świąt lub jak je spędzają oraz spełnić warunki określone w regulaminie konkursu dostępnym TUTAJ. Prace należy przynosić do 7 kwietnia do sklepu Tommy Toys przy ul. Środkowej 5 w Świdnicy. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone zestawami LEGO:

Nagroda 1. 10698 Kreatywne klocki LEGO


Buduj bez granic dzięki wielkiemu zestawowi klocków LEGO w 33 różnych kolorach. Mnóstwo różnego typu okien i drzwi oraz innych elementów specjalnych, pozwoli Ci popuścić wodze wyobraźni. Zestaw zawiera pomysły na pierwsze modele i stanowi idealne narzędzie dla kreatywnych budowniczych w każdym wieku, pomocne w tworzeniu klasycznych konstrukcji z klocków LEGO. W jego skład wchodzi też wygodne w użyciu plastikowe pudełko. Zestaw stanowi idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO.

Nagroda 2. 10703 Zestaw kreatywnego konstruktora


Ten zestaw do budowania z serii LEGO Classic otworzy Ci drzwi do bezkresnego świata zabawy i tworzenia. Znajdziesz w nim ogromny wybór drzwi, okien i kształtów oraz wiele elementów specjalnych, a wszystko to w jasnych, żywych kolorach. Możesz budować wspaniałe domy, niezwykłe sklepy i przytulne kafejki, a także pełne zdobień pagody, magiczne zamki i nie tylko. Pomysłów i natchnienia możesz poszukać w Internecie lub dołączonym do zestawu przewodniku. Z zestawami do budowania LEGO Classic możesz marzyć, budować i bawić się!

Nagroda 3. 10692 Kreatywne klocki
Rzuć się w wir kreatywnej zabawy za pomocą tego zestawu klocków LEGO i daj się ponieść własnej wyobraźni! Zestaw klasycznych klocków w 29 różnych kolorach oraz elementów specjalnych, takich jak drzwi, okna, koła, oczy i śmigła daje nieograniczone możliwości budowania. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, to do zestawu dołączyliśmy instrukcje z przykładowymi pomysłami. To idealny zestaw dla budowniczych w każdym wieku, który wzbogaci posiadaną kolekcję klocków LEGO i pozwoli rozwijać kreatywność.

Na wszystkich uczestników czeka upominek! Zapraszamy do zabawy!