Strona główna Temat dnia Program wykończenia “pod klucz”

Program wykończenia “pod klucz”

0

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Park Zawiszów wprowadził nową usługę kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Pozwala ona zaoszczędzić czas – zaaranżujemy za Ciebie Twoje mieszkanie i przedstawimy gotowy projekt, pieniądze – duże rabaty uzyskane przez wykonawcę i stres – bez ryzyka trafienia na nierzetelnych podwykonawców. Możesz sam wybrać materiały z katalogu, który przygotowaliśmy, nie martwiąc się, że ustalony budżet za 1m2 zostanie przekroczony.

Dlaczego warto zdecydować się na wariant wykończenie „pod klucz” ?

Najwyższa jakość

Gwarantujemy Wam sprawdzonych podwykonawców z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalny nadzór nad wykonywanymi pracami oraz nowoczesny, precyzyjny projekt wykończenia wnętrz.

Projekt obejmuje: fachowe doradztwo, szczegółowy projekt wykonawczy, wizualizacje 3D, wybór materiałów.

Oszczędność pieniędzy. Duże rabaty uzyskane przez wykonawcę na materiały, to ich znacznie niższa cena dla klienta indywidualnego. Brak ryzyka trafienia na nierzetelnych czy niedoświadczonych podwykonawców, a w efekcie tego uniknięcie stresu związanego z koniecznością kosztownych poprawek. Wybierając opcję „pod klucz” unika się  niespodzianek dotyczących ostatecznej wysokości kosztów wykończenia.

Oszczędność czasu i energii. Opcja mieszkania „pod klucz” umożliwia nie tylko szybkie wprowadzenie się do lokalu po odbiorze kluczy, ale również zwalnia z konieczności poszukiwania i wybierania materiałów, wykonawców oraz nadzorowania ich pracy.

Rękojmia. W ramach rękojmi deweloper odpowiada za wady fizyczne wykonanego pod klucz mieszkania.

Jak działa opcja wykończenie mieszkania „pod klucz” ?

 

 Krok 1.

Rozmowa z Inwestorem. Klienci zainteresowani opcją wykończenia “pod klucz” otrzymują w dziale sprzedaży Park Zawiszów wstępne informacje o standardach i kosztach usługi.

 

Krok 2.

Klienci zdecydowani na opcję wykończenia zostają skierowani do architekta wnętrz, odpowiadającego za realizację projektu, wybierają materiały wykończeniowe z katalogów przygotowanych przez Inwestora.

 Krok 3.

Po ustaleniach z architektem przygotowywany jest dla Klienta projekt koncepcyjny, z informacją o wybranych materiałach, kolorystyce, rozmieszczeniu instalacji. Przygotowywany jest szczegółowy projekt wraz z wizualizacjami 3d. Po akceptacji projektu klient otrzymuje ostateczny kosztorys.

 Krok 4.

Etap realizacji wnętrz zgodnie z założonym projektem. Prace prowadzone są zgodnie z zachowaniem zasad sztuki budowlanej i bezpieczeństwa, zgodnie z ustalonym terminem oraz według zasad rękojmi.

 Krok 5.

Po upływie ustalonego terminu następuje odbiór wykonanych prac wykończeniowych. Klient ocenia wykonanie prac, na koniec pozostaje tylko wniesienie mebli i przeprowadzka do swojego wymarzonego mieszkania.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, by dowiedzieć się więcej o oferowanym programie.

Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1, tel. 662-211-370

/artykuł sponsorowany/