Strona główna 0_Slider Zaproszenia do Cinema 3D powędrują do…

Zaproszenia do Cinema 3D powędrują do… [KONKURS]

0

Dla fanów kina dzisiejsza noc będzie najważniejszą w roku. To właśnie tej nocy zostaną wręczone statuetki Oscara, najbardziej prestiżowej i najbardziej rozpoznawalnej nagrody filmowej na świecie. My też chcemy uświetnić ten moment, dlatego zapraszamy do gry o vouchery do Cinema 3D w Świdnicy.

W konkursie, który co miesiąc organizujemy wraz z kinem Cinema 3D możecie w sumie wygrać aż 10 zaproszeń na dowolny seans. Pierwsza osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe oraz spełni pozostałe warunku zgłoszenia udziału w konkursie, zostanie nagrodzona 6 voucherami do Cinema 3D w Świdnicy. Dwaj kolejni uczestnicy konkursu otrzymają po dwa zaproszenia. W mailu poza odpowiedzią, musi znaleźć się imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgoda na publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej. Oto pytanie: Jak nazywa się Polak, który dwukrotnie odbierał statuetkę Oscara? Proszę podać jego imię, nazwisko oraz kategorię w której zwyciężał, a także tytuły filmów za które bohater pytania był nagradzany.

Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected] do wtorku 28 lutego włącznie. Rozwiązanie konkursu w środę 1 marca. Zapraszamy do zabawy!