Strona główna 0_Slider Po raz piąty piłkarze zagrają dla dzieci!

Po raz piąty piłkarze zagrają dla dzieci! [VIDEO]

0

To będzie mocne sportowe otwarcie 2017 roku. Fundacja Wspierania Sportu „Łączy nas Football” po raz piąty zorganizuje Charytatywny Halowy Turniej Piłkarski. Wydarzenie z udziałem gwiazd sportu zaplanowano na 8 stycznia, początek imprezy w hali na Zawiszowie o 15.00.

DSC_0453

Tym razem cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację ciężko chorych dzieciaków: Gracjana ze Świdnicy, Antosi ze Szczawna-Zdrój oraz Gai z Lubina. W zmaganiach piłkarskich zobaczymy na boisku zespoły Polonii-Stali Świdnica, Górnika Wałbrzych, Zagłębia Lubin, oldbojów Lecha Poznań (ekipa Jarosława Araszkiewicza), JAKO Fighter Team oraz reprezentację Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Tak jak w poprzednich latach odwiedzi nas wielu znanych sportowców i nie będą to tylko i wyłącznie piłkarze. Ich personalia podamy w ostatnim tygodniu przed imprezą. Cały czas rozmawiamy z wieloma z nich i oczekujemy od nich potwierdzenia udziału w tym przedsięwzięciu. Oprócz zmagań sportowych przeprowadzimy wzorem lat ubiegłych licytacje wielu koszulek z autografami najlepszych polskich piłkarzy. Będą to ich koszulki klubowe i reprezentacyjne. Wylosujemy również spośród ponumerowanych cegiełek, które zakupią widzowie kilkanaście bardzo atrakcyjnych nagród. Cegiełka o wartości 10 złotych będzie wstępem na turniej. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowej imprezy przekażemy w późniejszym terminie. Nie mniej jednak zapraszamy wszystkich już dzisiaj. Proszę zarezerwujcie sobie czas – 8 stycznia, godz. 15.00, hala na osiedlu Zawiszów – przekazuje Wiesław Żurek, prezes Fundacji „Łączy nas Football”.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku udało się zebrać blisko 28 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację Emilki ze Świdnicy, Maciusia z Grodziszcza i Mikołaja z Witkowa. Co roku impreza przyciągała do Świdnicy znanych piłkarzy i nie tylko. W ciągu ostatnich czterech lat kibicom zaprezentowali się m.in: siatkarz Łukasz Kadziewicz, młociarz Paweł Fajdek, bokserzy Mariusz Wach, Mateusz Masternak i Piotr Wilczewski, piłkarze: Janusz Gol, Arkadiusz Piech, Fabian Pawela, Remigiusz Jezierski, Arkadiusz Błąd, Krzysztof Wołczek, Wojciech Grzyb, Kornel Osyra, Patryk Tuszyński, Mateusz Piątkowski, czy też znany dziennikarz sportowy Cezary Olbrycht. W tym roku na kibiców czekać będzie nie mniej emocji.

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/

Poprzedni artykułDziękowali policjantom za uratowanie życia
Następny artykułMikołajki z Prakto Polonią Świdnica