Strona główna Sport Inne Mikołajki z Prakto Polonią Świdnica

Mikołajki z Prakto Polonią Świdnica

0

Przed koszykarzami Prakto Polonii Świdnica ostatni mecz ligowy w roli gospodarza w 2016 roku. Podopieczni Mieczysława Młynarskiego podejmą WSTK Wschowa. Na kibiców oprócz emocji sportowych czeka też Święty Mikołaj, który zaopatrzony będzie w smakołyki dla wszystkich fanów obecnych w hali na Zawiszowie.

plakat

Świdnicki beniaminek liczy na zwycięskie pożegnanie ze swoimi kibicami. Biało-zieloni plasują się obecnie na ostatniej, jedenastej pozycji w tabeli. Ekipa WSTK Wschowa jest tylko minimalnie lepsza, zajmując dziesiątą lokatę. Zespół z Lubuskiego plasuje się co prawda wyżej, ale tylko dlatego, że rozegrał o jedno spotkanie więcej. W odróżnieniu od świdniczan, WSTK w tym sezonie jeszcze nie wygrało.

 

 

Organizator przygotował na ten mecz multum atrakcji. Na pewno zjawi się Święty Mikołaj ze smakołykami dla wszystkich, ale dodatkowo będzie sporo prezentów do wylosowania, m.in. koszulki kibica Prakto Polonii Świdnica, polarowe bluzy, kalendarze, talony, pasty do zębów, kubki, bidony, czy też oficjalna piłka Euro 2016. Spotkanie po raz kolejny uświetni pokaz taneczny i tancerek z MDK-u – podopiecznych Renaty Łukaszewicz.

Początek pojedynku pomiędzy Prakto Polonią Świdnica w WSTK Wschowa w sobotę, 10 grudnia o 18.30.

Poprzedni artykułPo raz piąty piłkarze zagrają dla dzieci! [VIDEO]
Następny artykułUmowa na budowę basenu podpisana