Strona główna 0_Slider Piłkarska jesień od seniora do młodzika… Podsumowanie!

Piłkarska jesień od seniora do młodzika… Podsumowanie! [WSZYSTKIE TABELE]

0

Za nami niezwykła interesująca jesień na boiskach piłkarskich. Swoje umiejętności zaprezentowały zawodniczki i zawodnicy reprezentujący aż 40 klubów piłkarskich z powiatu świdnickiego. Przedstawiamy końcowe tabele po rundzie jesiennej. Jest ich sporo, bo aż 21…

polonia-stal-swidnica-fot-artur-ciachowski-3

Tabela IV ligi seniorów – grupa wschodnia:
1. Foto-Higiena Gać – 14 – 40 – 39:12
2. Polonia-Stal Świdnica – 15 – 35 – 26:10
3. Wiwa Goszcz – 15 – 25 – 32:21
4. Unia Bardo – 15 – 24 – 33:26
5. Victoria Świebodzice – 14 – 22 – 26:19
6. Pogoń Oleśnica – 15 – 22 – 27:24
7. Sokół Wielka Lipa – 15 – 21 – 28:23
8. Bielawianka Bielawa – 15 – 21 – 24:21
9. MKP Wołów – 15 – 21 – 24:24
10. GKS Kobierzyce – 15 – 21 – 33:23
11. Karolina Jaworzyna – 15 – 20 – 22:29
12. Orzeł Ząbkowice – 15 – 20 – 20:22
13. Bystrzyca Kąty Wr. – 15 – 16 – 16:32
14. Sokół Marcinkowice – 15 – 9 – 13:30
15. Piast Nowa Ruda – 15 – 8 – 13:33
16. Orzeł Sadowice – 15 – 7 – 11:38

Tabela IV ligi seniorów – grupa zachodnia:
1. Zagłębie II Lubin – 15 – 38 – 68:8
2. Orkan Szczedrzyk. – 15 – 33 – 32:16
3. Apis Jędrzychowice – 15 – 30 – 35:22
4. Stal Chocianów – 15 – 29 – 24:14
5. AKS Strzegom – 15 – 28 – 48:24
6. Chrobry II Głogów – 15 – 22 – 35:30
7. Orla Wąsosz – 15 – 21 – 33:20
8. Karkonosze JG – 15 – 21 – 28:19
9. Włókniarz Mirsk – 15 – 21 – 21:18
10. GKS Warta Bolesł. – 15 – 19 – 25:30
11. Sparta Grębocice – 15 – 18 – 26:36
12. Nysa Zgorzelec – 15 – 16 – 26:24
13. Piast Wykroty – 15 – 14 – 29:45
14. Lotnik Jeżów Sud. – 15 – 11 – 12:44
15. Zamet Przemków – 15 – 10 – 15:55
16. Granica Bogatynia – 15 – 6 – 15:67

Tabela klasy okręgowej seniorów:
1. Nysa Kłodzko – 15 – 36 – 49:18
2. Górnik Boguszów-G. – 15 – 35 – 31:18
3. LKS Bystrzyca G. – 15 – 31 – 31:14
4. Zjednoczeni Żarów – 15 – 31 – 27:15
5. Victoria Tuszyn – 15 – 27 – 31:16
6. Zdrój Jedlina Zdr. – 15 – 24 – 33:26
7. MKS Szczawno Zdr. – 15 – 22 – 28:23
8. Pogoń Duszniki Zdr. – 15 – 19 – 26:26
9. Iskra Jaszkowa D. – 15 – 19 – 18:25
10. Unia Złoty Stok – 15 – 16 – 21:30
11. Orlęta Krosnowice – 15 – 14 – 17:32
12. Zamek Kamieniec – 15 – 13 – 23:31
13. LKS Gola Świdnicka – 15 – 12 – 31:38
14. Niemczanka Niemcza – 15 – 12 – 23:35
15. Piławianka Piława G. – 15 – 11 – 18:41
16. Grom Witków – 15 – 10 – 18:37

Tabela klasy A seniorów – grupa I:
1. Pogoń Pieszyce – 12 – 30 – 32:9
2. Unia Bogaczowice – 12 – 28 – 36:20
3. Biały Orzeł Mierosz. – 12 – 28 – 28:13
4. Victoria II Świebodz. – 12 – 25 – 27:16
5. Orzeł Lubawka – 12 – 25 – 48:31
6. Sudety Dziećmor. – 12 – 19 – 33:23
7. Czarni Wałbrzych – 12 – 16 – 29:30
8. Iskra Witków Śląski – 12 – 13 – 31:35
9. Kłos Lutomia – 12 – 11 – 22:45
10. Boxmet Piskorzów – 12 – 10 – 23:35
11. Włókniarz Głuszyca – 12 – 10 – 15:27
12. KS Walim – 12 – 6 – 21:39
13. Skalnik Czarny Bór – 12 – 3 – 15:37

Tabela klasy A seniorów – grupa II:
1. Granit Roztoka – 13 – 37 – 64:14
2. Unia Jaroszów – 13 – 28 – 25:19
3. LKS Wiśniowa – 13 – 23 – 29:23
4. Cukrownik Pszenno – 13 – 21 – 25:14
5. Darbor Bolesławice – 13 – 19 – 26:31
6. Płomień Makowice – 13 – 19 – 31:28
7. Czarni Sieniawka – 13 – 19 – 29:29
8. Herbapol Stanowice – 13 – 16 – 23:21
9. Ślężanka Tąpadła – 13 – 15 – 26:27
10. Błękitni Słotwina – 13 – 15 – 29:30
11. Delta Słupice – 13 – 15 – 27:31
12. Wenus Nowice – 13 – 12 – 17:23
13. Zieloni Mrowiny – 13 – 11 – 13:43
14. Zryw Łażany – 13 – 7 – 17:48

Tabela klasy B seniorów – grupa I:
1. Górnik Nowe Miasto – 13 – 34 – 70:10
2. Wierzbianka Wierzbna – 13 – 33 – 44:13
3. Podgórze Wałbrzych – 13 – 28 – 39:15
4. MKS II Szczawno Zdr. – 13 – 23 – 46:25
5. Nysa Kłaczyna – 13 – 22 – 28:23
6. Sokół Kostrza – 13 – 22 – 52:36
7. Orzeł Witoszów – 13 – 21 – 34:35
8. Tęcza Bolesławice – 13 – 19 – 30:27
9. Zagłębie Wałbrzych – 13 – 17 – 30:28
10. LKS Piotrowice Św. – 13 – 16 – 37:32
11. Grom Panków – 13 – 14 – 35:45
12. Błyskawica Kalno – 13 – 8 – 15:53
13. Huragan Olszany – 13 – 3 – 8:88
14. Płomień Dobromierz – 13 – 3 – 20:58

Tabela klasy B seniorów – grupa II:
1. LKS Marcinowice – 12 – 31 – 46:20
2. LKS Gilów – 12 – 28 – 71:18
3. Błękitni Owiesno – 12 – 24 – 32:21
4. Gryf Burkatów – 12 – 23 – 48:29
5. Flamenco Zebrzydów – 12 – 23 – 45:9
6. LKS II Bystrzyca G. – 12 – 22 – 24:18
7. Sparta Oleszna – 12 – 19 – 48:43
8. Zgoda Grodziszcze – 12 – 18 – 31:24
9. Płomień Sokolniki – 12 – 15 – 31:24
10. Sparta Ostroszowice – 12 – 14 – 25:36
11. Dąb Mościsko – 12 – 6 – 18:60
12. Rawa Boleścin – 12 – 4 – 19:66
13. Herkules Bojanice – 12 – 0 – 14:84

Tabela II ligi kobiet- seniorki:
1. GKS Katowice – 11 – 33 – 74:4
2. Rekord Bielsko-Biała – 11 – 27 – 54:12
3. Darbor Bolesławice – 11 – 24 – 33:13
4. Miedź Legnica – 11 – 22 – 26:11
5. Mitech II Żywiec – 11 – 19 – 27:24
6. SWD Wodzisław Śl. – 11 – 15 – 33:35
7. AZS PWSZ II W-ch – 11 – 14 – 17:27
8. Polonia Bytom – 11 – 12 – 20:27
9. KKS Zabrze – 11 – 10 – 12:28
10. Gwiazda Prószków – 11 – 10 – 14:35
11. Rolnik II Biedrzych. – 11 – 7 – 19:46
12. LZS Pakosławice – 11 – 0 – 7:74

Tabela III ligi kobiet – seniorki:
1. Bielawianka Bielawa – 7 – 18 – 33:6
2. Orlik Jelenia Góra – 7 – 13 – 20:12
3. Aglomeracja W-ch – 7 – 13 – 19:14
4. Ziemia Lubińska – 7 – 13 – 16:18
5. Polonia Świdnica – 7 – 8 – 21:13
6. Piast Nowa Ruda – 7 – 8 – 10:15
7. Chrobry Głogów – 7 – 4 – 6:13
8. Grom Udanin – 7 – 1 – 3:37

Tabela ligi dolnośląskiej juniorów starszych:
1. Chrobry Głogów – 15 – 34 – 45:15
2. Zagłębie Lubin – 15 – 34 – 65:10
3. KS Polkowice – 15 – 29 – 48:20
4. Śląsk Wrocław – 15 – 28 – 67:22
5. Ślęza Wrocław – 15 – 26 – 32:14
6. Lechia Dzierżoniów – 15 – 25 – 36:32
7. KS Oława – 15 – 25 – 39:30
8. Parasol Wrocław – 15 – 25 – 38:33
9. Karkonosze JG – 15 – 23 – 39:22
10. Górnik Wałbrzych – 15 – 23 – 28:33
11. Miedź Legnica – 15 – 21 – 34:20
12. Polonia-Stal Ś-ca – 15 – 18 – 16:26
13. Pogoń Oleśnica – 15 – 17 – 26:25
14. Orzeł Ząbkowice Śl. – 15 – 7 – 16:62
15. Olimpia Kamienna G. – 15 – 4 – 9:66
16. Victoria Świebodzice – 15 – 1 – 8:116

Tabela klasy okręgowej juniorów starszych:
1. Polonia Ząbkowice – 14 – 31 – 54:31
2. Piast Nowa Ruda – 14 – 31 – 39:21
3. Orzeł Lubawka – 14 – 30 – 55:19
4. Unia Bogaczowice – 14 – 27 – 53:35
5. Sparta Ziębice – 14 – 26 – 40:30
6. Zjednoczeni Ścinawka – 14 – 26 – 41:26
7. Karolina Jaworzyna – 14 – 21 – 46:38
8. Górnik Nowe Miasto – 14 – 20 – 32:26
9. Zamek Kamieniec – 14 – 20 – 30:30
10. Bielawianka Bielawa – 14 – 17 – 33:27
11. Nysa Kłodzko – 14 – 15 – 34:42
12. LKS Bystrzyca G. – 14 – 15 – 24:39
13. AKS Strzegom – 14 – 14 – 29:28
14. Piławianka Piława – 14 – 2 – 11:58
15. Włókniarz Głuszyca – 14 – 1 – 6:79

Tabela klasy terenowej juniorów starszych:
1. Cukrownik Pszenno – 8 – 22 – 51:8
2. DGPNZ Roztocznik – 8 – 15 – 16:21
3. Zjednoczeni Żarów – 8 – 13 – 28:15
4. Zieloni Mrowiny – 8 – 4 – 12:39
5. LKS Gola Świdnicka – 8 – 4 – 13:37

Tabela ligi dolnośląskiej juniorów młodszych:
1. Miedź Legnica – 15 – 43 – 71:6
2. Śląsk Wrocław SA – 15 – 40 – 69:5
3. Zagłębie Lubin – 15 – 39 – 111:5
4. Chrobry Głogów – 15 – 31 – 39:27
5. WKS Śląsk Wrocław – 15 – 29 – 49:22
6. Parasol Wrocław – 15 – 24 – 26:29
7. Konfeks Legnica – 15 – 23 – 42:35
8. Academy Wrocław – 15 – 21 – 39:28
9. Lechia Dzierżoniów – 15 – 21 – 27:34
10. KS Polkowice – 15 – 19 – 32:42
11. Polonia-Stal Ś-ca – 15 – 15 – 25:39
12. Górnik Wałbrzych – 15 – 15 – 22:54
13. Ślęza Wrocław – 15 – 14 – 19:48
14. KS Oława – 15 – 9 – 18:49
15. Orzeł Ząbkowice – 15 – 3 – 11:94
16. Piast Nowa Ruda – 15 – 1 – 7:90

Tabela klasy terenowej juniorów młodszych:
1. Victoria Świebodzice – 7 – 21 – 66:3
2. Zieloni Łagiewniki – 7 – 18 – 54:9
3. Orzeł Piława D. – 7 – 15 – 38:24
4. Karolina Jaworzyna – 7 – 12 – 34:17
5. Polonia-Stal Ś-ca – 7 – 9 – 29:14
6. Pogoń Pieszyce – 7 – 6 – 11:36
7. Kłos Lutomia – 7 – 1 – 9:56
8. Unia Jaroszów – 7 – 1 – 8:90

Tabela ligi dolnośląskiej trampkarzy:
1. Zagłębie I Lubin – 11 – 30 – 71:7
2. Śląsk I Wrocław SA – 11 – 30 – 73:7
3. WKS Śląsk Wrocław – 11 – 25 – 39:22
4. Miedź Legnica – 11 – 24 – 41:10
5. Zagłębie II Lubin – 11 – 19 – 38:19
6. Śląsk II Wrocław SA – 11 – 16 – 33:21
7. Parasol Wrocław – 11 – 13 – 27:50
8. Lechia Dzierżoniów – 11 – 13 – 24:24
8. Eskadra Bolesławiec – 11 – 13 – 25:32
10. Polonia-Stal Ś-ca – 11 – 6 – 16:43
11. KS Oława – 11 – 6 – 9:52
12. BKS Bolesławiec – 11 – 0 – 6:115

Tabela klasy okręgowej trampkarzy:
1. Zamek Gorzanów – 8 – 24 – 41:3
2. Victoria Świebodzice – 8 – 21 – 36:6
3. Polonia-Stal Ś-ca – 8 – 15 – 23:18
4. Bielawianka Bielawa – 8 – 13 – 26:16
5. AKS Strzegom – 8 – 13 – 14:16
6. Nysa Kłodzko – 8 – 9 – 10:17
7. Zjednoczeni Ścinawka – 8 – 6 – 9:40
8. Górnik Nowe Miasto – 8 – 3 – 10:37
9. Lechia Dzierżoniów – 8 – 3 – 10:26

Tabela klasy terenowej trampkarzy:
1. Polonia-Stal Ś-ca – 8 – 21 – 55:6
2. Zjednoczeni Żarów – 8 – 21 – 69:16
3. LKS Bystrzyca G. – 8 – 12 – 55:21
4. AKS Strzegom – 8 – 6 – 25:42
5. Boxmet Piskorzów – 8 – 0 – 1:120

Tabela ligi dolnośląskiej młodzików:
1. Zagłębie II Lubin – 10 – 24 – 42:11
2. Zagłębie I Lubin – 10 – 23 – 25:7
3. Academy Wrocław – 10 – 20 – 42:21
4. Miedź Legnica – 10 – 18 – 34:16
5. Śląsk Wrocław – 10 – 18 – 27:18
6. Górnik Nowe Miasto – 10 – 15 – 17:37
7. Chojnik Jelenia G. – 10 – 12 – 18:13
8. Chrobry Głogów – 10 – 10 – 10:27
9. Polonia-Stal Ś-ca – 10 – 9 – 9:20
10. KS Oława – 10 – 3 – 14:28
11. Javoria Jawor -10 – 3 – 4:44

Tabela klasy okręgowej młodzików:
1. Orlik Kłodzko – 8 – 24 – 35:5
2. Górnik Wałbrzych – 8 – 18 – 42:5
3. Piast Nowa Ruda – 8 – 15 – 35:10
4. Victoria Świebodzice – 8 – 15 – 21:17
5. Lechia Dzierżoniów – 8 – 12 – 21:20
6. Polonia-Stal Ś-ca – 8 – 8 – 14:18
7. Górnik Boguszów G. – 8 – 7 – 12:32
8. Nysa Kłodzko – 8 – 7 – 16:34
9. Bielawianka Bielawa – 8 – 0 – 1:56

Tabela klasy terenowej młodzików – grupa I:
1. AP Świdnica – 8 – 22 – 37:7
2. AKS Strzegom – 8 – 21 – 49:15
3. Karolina Jaworzyna – 8 – 19 – 30:5
4. Zjednoczeni II Żarów – 8 – 15 – 38:20
5. Zjednoczeni I Żarów – 8 – 9 – 19:26
6. Unia Jaroszów – 8 – 9 – 27:30
7. Gryf Świdnica – 8 – 9 – 28:23
8. Nysa Kłaczyna – 8 – 3 – 20:45
9. Grom Witków – 8 – 0 – 6:83

Tabela klasy terenowej młodzików – grupa II:
1. Cukrownik Pszenno – 9 – 25 – 88:10
2. Pogoń Pieszyce – 9 – 22 – 33:14
3. Polonia-Stal I Ś-ca – 9 – 21 – 37:20
4. Bielawianka Bielawa – 9 – 16 – 27:28
5. Lechia Dzierżoniów – 9 – 12 – 27:34
6. Dabro-Bau Makowice – 9 – 11 – 19:19
7. LKS Bystrzyca G. – 9 – 10 – 17:31
8. Polonia-Stal II Ś-ca – 9 – 7 – 14:26
9. Piławianka Piława – 9 – 3 – 12:54
10. Niemczanka Niemcza – 9 – 1 – 10:48

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/