Strona główna 0_Slider Kto wygrał bilety na koncert sylwestrowy w Świdnicy?

Kto wygrał bilety na koncert sylwestrowy w Świdnicy?

0

Wiemy już, kto otrzyma podwójne zaproszenie na sylwestrowy koncert w świdnickim teatrze. Na konkurs nadeszła rekordowa liczba odpowiedzi.

fajerwerki (3)Prawidłowa odpowiedź brzmiała: Marek Piekarczyk jest trenerem w muzycznym programie The Vioce of Poland. Z liderem TSA stary rok pożegnają: Jerzy Lisowski, Grażyna Lipiec i Marcin Naleśnik. Gratulujemy!

Akustyczny koncert Marka Piekarczyka rozpocznie się miejskim teatrze 31 grudnia o godzinie 22:00 i potrwa około 90 minut. Po jego zakończeniu na widzów czekać będzie lampka szampana oraz pokaz sztucznych ogni w Rynku.

24 października 2009 ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka pt. „Źródło”. Motto płyty: „Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży” towarzyszy koncepcji albumu, która zakłada powrót do muzycznych korzeni, jednocześnie przeciwstawiając się fali wszechogarniającej tandety w muzyce rozrywkowej. Marek Piekarczyk nagrał swoją pierwszą solową płytę, jednocześnie składając hołd muzyce i artystom tworzącym początki rock’n’rolla w Polsce. Piosenki, które znalazły się na płycie zostały starannie wybrane według swoistego klucza. Teledysk promujący płytę został nakręcony na Syberii na zamarzniętym jeziorze Bajkał. Bilety w cenie 40 zł można kupić w Informacji Turystycznej na świdnickim Rynku. Trzeba się pośpieszyć, bo zostało tylko kilkanaście wolnych miejsc.

piekarczyk-na-sylwestra