Strona główna Bez kategorii Bezpłatne stoiska na Targach Karkonoskich

Bezpłatne stoiska na Targach Karkonoskich

3

Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy zaprasza 10 firm do bezpłatnego udziału w Targach Karkonoskich w Trutnowie, które zaplanowano w dniach  19-20 września 2014 r.

logo_Trutnow

W ramach jesiennej edycji targów świdnickie przedsiębiorstwa mają możliwość skorzystania z możliwości wypromowania w Czechach swojej firmy, oferowanych produktów lub usług.

 Dlaczego warto wziąć udział w wystawie?

Wystawa/targi to efektywna  formuła prezentacji oraz  tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 Koszty

Udział w przedsięwzięciu  jest bezpłatny. Uczestnikom przysługuje: standardowe stoisko wystawiennicze, zaproszenie do udziału w Gali Przedsiębiorczości, podczas której rozdane zostaną  nagrody gospodarcze  „Trutnowskie SMOKI” oraz zakwaterowanie i wyżywienie dla przedstawicieli firmy.

 Rejestracja

Zapisy na wyjazd przyjmowane będą w Urzędzie Miejskim w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, pok. 316 lub 127) codziennie w godz. 8.00-15.00 ostatecznie do 16 września. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc lista wystawców może być wcześniej zamknięta. O wyjeździe decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wystawie prosimy o kontakt pod numerem tel. 74 8562 889 lub 74 8562 853.

Miejsce i data: Trutnow/ Centrum wolnego czasu UFFO, Náměstí Republiky 999, 19-20 września.

Poprzedni artykułDla kogo Złote Oko? [FOTO]
Następny artykułNiezwykła wystawa przed premierą „Miasta44”