Strona główna Bez kategorii Niezwykła wystawa przed premierą „Miasta44”

Niezwykła wystawa przed premierą „Miasta44”

4

Już wkrótce jedna z najbardziej oczekiwanych premier jesieni – „Miasto 44” Jana Komasy, natomiast  telewizja publiczna emituje specjalne odcinki świetnego serialu „Czas Honoru: Powstanie”. Realizacji filmów towarzyszył świdnicki akcent – przy obu  pracował Tomasz Pietrzyk, świdnicki reporter i redaktor naczelny Swidnica24.pl.

MIASTO44_3_Tomasz_Pietrzyk

Galeria Świdnicka i Cinema 3D zapraszają na wernisaż fotografii Tomasz Pietrzyka „Powstanie 44” – reportaż z planów filmowych „Miasta 44” i „Czasu Honoru: Powstanie”. Już 19 września 2014 godz. 17.00 w holu Cinema 3D, Świdnica, ul. Westerplatte 29. Będziemy mogli podziwiać przepiękne prace Tomasza, przygotowane w dużych formatach. Autor opowie o tym, jak trafił i co przeżył na filmowym planie.

Tomasz Pietrzyk – dziennikarz, fotoreporter, redaktor naczelny Swidnica24.pl, od wielu lat dokumentuje współczesną historię naszego miasta i regionu. Ma na swoim koncie kilka wystaw, pokazywanych w kraju i za granicą, jego zdjęcia były publikowane w największych krajowych dziennikach i tygodnikach; w sierpniu tego roku na zaproszenie producenta Miasta 44 Akson Studio dokumentował prapremierę „Miasta 44” na Stadionie Narodowym w Warszawie.

19 sierpnia 2014 to jednocześnie dzień premiery filmu Jana Komasy „Miasto 44”, który obejrzeć będzie można m.in. o godz. 17.45 i 20.30.

Poprzedni artykułBezpłatne stoiska na Targach Karkonoskich
Następny artykułPorażka ŚKPR-u na inaugurację sezonu w I lidze