Strona główna Bez kategorii Piękniejszy świat Beaty: Album

Piękniejszy świat Beaty: Album

0

Ilekroć dostaję zamówienie na album, nie mogę wtedy wyjść z podziwu, że są na tym  świecie jeszcze ludzie, którzy wywołują zdjęcia. 

Album 1

Sama posiadam ich całkiem sporą kolekcję i chętnie wertuję stare albumy. Zarzuciłam jednak wywoływanie kolejnych, gdy tylko pod moim dachem zjawił się pierwszy aparat cyfrowy. Oczywiście tak sytuacja, jak i wszystko inne w życiu, ma swoje wady i zalety.  Nie posiadam więc już nowych fotografii w wersji papierowej, za to wykonuję ich teraz znacznie więcej niż niegdyś. A poprzez to uczę się. Nie ustaję w tym w biegu. Ten proces sprawia mi przyjemność.

I mam cichą nadzieję, że obudzę się pewnego poranka i stwierdzę, że osiągnęłam w tej dziedzinie wiele.  I że moje fotografie pozwolą dostrzec między wierszami to, co na pierwszy rzut oka się pomija.

 Album wykonuje się w podobnych krokach, jak to kiedyś wykonywaliśmy okładkę do książki. Dokładnie w  ten sam sposób obszywamy przedmiot materiałem. Aby złamać monotonię dużej jednolitej powierzchni, ja dodatkowo przycinam tekturowe okładki, nieco mniejsze od rzeczywistych i oklejam je tkaniną w kontrastowym kolorze).Na koniec wystarczy dodać kilka spersonalizowanych elementów: metryczki, datę urodzenia, wagę urodzeniową, imiona rodziców itp. Uroku dodaje też spinające album w całość ozdobne wiązanie. I gotowe!

Beata Norbert

Po piękne drobiazgi zapraszamy do sklepu Beaty Norbert:  www.zapachydoszafy.na.allegro.pl