Strona główna Bez kategorii Dzień Kobiet ze Swidnica24.pl

Dzień Kobiet ze Swidnica24.pl [KONKURS]

0

Wyjątkowy pierścionek w stylu steampunk, voucher do wykorzystania w salonie urody, a może płyta CD z muzyką? Każdy kto weźmie udział w konkursie organizowanym przez portal Swidnica24 z okazji dnia kobiet powalczy właśnie o te nagrody. Gra jest więc warta świeczki. Obudźcie swoją kreatywność i do dzieła!

metier copy

Na zwycięzcę konkursu czeka niezwykle oryginalny, ręcznie wykonany srebrny pierścionek w stylu steampunk z prawdziwym szwajcarskim mechanizmem zegarkowym i kryształami Swarovski. Autorem biżuterii jest świdnicki jubiler-artysta Marcin Łabus z Pracowni Autorskiej Metier. Laureat II miejsca otrzyma voucher o wartości 150zł do wykorzystania na dowolny zabieg w Salonie Urody Vera Alicji Zaremby. Do zdobywcy III miejsca trafi płyta CD z muzyką ufundowana przez menagera świdnickiego salonu Empik, Daniela Pateraka.

Jak zdobyć nagrody? Wystarczy na nasz adres mailowy [email protected] wysłać najpiękniejsze życzenia z okazji dnia kobiet. Te najciekawsze zostaną nagrodzone. W mailu należy również podać swoje imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 6 marca, do godz. 15:00. Wyniki konkursu opublikujemy 7 marca w południe.