Strona główna Bez kategorii Swidnica24.pl w nowej odsłonie

Swidnica24.pl w nowej odsłonie

25

Kilka nowych działów, kalendarz imprez, a przede wszystkim wersja mobilna strony, to tylko niektóre zmiany jakie nastąpiły w serwisie internetowym Swidnica24.pl. Od dzisiaj na Państwa ekranach komputerów wyświetla się nowa, odświeżona wersja portalu.

Specjalnie na prośby naszych Czytelników wprowadziliśmy kalendarz imprez, w menu głównym znajduje się on pod hasłem „Dzieje się!”. Znajdą tam Państwo najświeższe informacje o wydarzeniach organizowanych w naszym regionie. Dzięki współpracy naszego kalendarza z Google wystarczy jedno kliknięcie na interesujące Was wydarzenie, a już nigdy o nim nie zapomnicie.

Na pewno zwrócili Państwo uwagę na duże okno, w którym znajduje się pięć informacji. W tym miejscu będziemy publikować najważniejsze wiadomości. Znajdą się tam nie tylko minione wydarzenia, ale także zapowiedzi największych imprez.

Niespodzianką dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych będzie wersja „lajt” portalu Swidnica24.pl. Dzięki temu posiadacze smartfonów, tabletów zaoszczędzą na transferze danych.

Oczywiście obecny wygląd nie jest ostateczną wersją serwisu. Pracujemy nad szczegółami i nowymi rozwiązaniami, tak aby usprawnić funkcjonowanie portalu Swidnica24.pl. Już pod koniec września na portalu pojawi się szereg innych nowości.

Zachęcamy Czytelników do wyrażania swoich opinii na temat nowego wyglądu Swidnica24.pl.

 

 

Poprzedni artykułOszczędności dzięki przetargowi
Następny artykułRajd Książęcy śladami tajemnic