Wygraj biżuterię na Walentynki

  0

  Już wkrótce dzień zakochanych. To dość młode święto, jakie z zachodu przyszło do nas w latach 90. ubiegłego wieku, ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. My jednak jesteśmy jak najbardziej „za” Walentynkami, dlatego ogłaszamy walentynkowy konkurs.

  14 lutego z pewnością nie zabraknie wśród zakochanych romantycznych chwil i miłosnych wyznań. Właśnie te ostatnie będą dotyczyły naszego konkursu. Napiszcie najpiękniejsze, najoryginalniejsze wyznanie miłosne dedykowane waszej drugiej połówce i prześlijcie je na adres [email protected] do 13 lutego br. Na autora najciekawszego wyznania czeka prezent – srebrna rękodzielnicza damska biżuteria wykonana w Pracowni Autorskiej Metier Marcina Łabusa. Do niej jubiler dołącza też certyfikat potwierdzający ręczne wykonanie i jedyny powstały egzemplarz. Obdarowana nią osoba może mieć zatem pewność, że otrzymała coś wyjątkowego i oryginalnego.

  W tytule e-maila należy wpisać „Biżuteria”, w treści wyznanie wraz ze zgodą na jego publikację oraz na publikację imienia i nazwiska. Prosimy także o podanie numeru telefonu wyłącznie do wiadomości Redakcji Swidnica24.pl.

  Poprzedni artykułMagazyn Swidnica24.pl z pasją
  Następny artykułGotowi do gry