Magazyn Swidnica24.pl z pasją

  0

  Chciałoby się napisać – z szewską pasją! Nic jednak o złości nie będzie, za to o szewcu i owszem. W tym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl jednym z bohaterów jest bowiem młody człowiek, który z pasją naprawia buty.

  Skansen w Nowym Saczu, chalupa Rogi – narzedzia szewskie, foto WIKIPEDIA

  Ma zaledwie 23 lata i wbrew trendom oraz modom postanowił wykonywać zawód, który ma coraz mniej przedstawicieli. Jakub Stefańczyk nie tylko pracuje z pasją, ale i o tej pracy z pasją opowiada. Czy przy okazji klnie jak szewc? Warto sprawdzić w cyklu „Ludzie z pasją” w dziale Wywiad.

  W tym samym dziale znajdą Państwo kolejną rozmowę z obcokrajowcem, którego losy rzuciły do Świdnicy. Adrian ze Szwajcarii opowiada Karolinie Moroz o zabawnych przygodach z językiem polskim, o labiryncie świdnickich uliczek i swoim postrzeganiu Świdnicy.

  W Magazynie Swidnica24.pl  oczywiście nie mogło zabraknąć czarodziejki Penelopy, która w swojej kuchni oddaje się gotowaniu z pasją i… miłością. W najnowszym odcinku podpowiada, jak zaczarować ukochaną osobę w Walentynki, nawet jeśli zdolności kulinarne ma się mocno ograniczone. Zapraszam do działu Kuchnia.

  Z kolejną poradą śpieszy Danuta Mazur. Powiatowy Rzecznik Konsumentów tym razem o karze, jaka spotkała znaną firmę za nieuczciwe praktyki. Więcej w dziale Porady.

  Na deser zaproszenie do dobrej lektury. O swoich przygodach w wielkim świecie opowiadają znakomici satyrycy i dziennikarze, Krzysztof Materna i Wojciech Mann. Ich pełne humoru wspomnienia polecamy w dziale Książka.

  Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka w menu pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Jakub Stefańczyk
  Następny artykułWygraj biżuterię na Walentynki