Strona główna Bez kategorii Dolnośląskie Nagrody Gospodarcze wręczone

Dolnośląskie Nagrody Gospodarcze wręczone [FOTO]

0

Trzynaście Dolnośląskich  Certyfikatów Gospodarczych powędrowało wczoraj do firm działających w naszym województwie. Piąty DCG i Diamentową Statuetkę otrzymały dwie firmy KEA i UMET. Certyfikaty wręczono po raz dziewiętnasty w ramach odbywającego się w Krzyżowej Forum Gospodarczego. Oprócz DCG wręczono cztery Dolnośląskie Nagrody Gospodarcze, przyznano także po raz trzeci dwie Polsko – Niemieckie Nagrody Gospodarcze.

Wśród laureatów Dolnośląskich Nagród Gospodarczych znalazły się trzy firmy. Dozamel – podmiot zarządzający Wrocławskim Parkiem Przemysłowym, Supra Brokers, Gazoprojekt sp. z o.o. Nagrodę Specjalną otrzymało Miasto Wrocław. Wyróżnienie odebrał Jacek Ossowski, przewodniczący Rady Miejskiej Wrocławia.

Polsko – Niemieckie Nagrody Gospodarcze powędrowały  w tym roku do Solaris Bus & Coach S.A. i  Eckert Automatyka spawalnicza Sp. z o.o. Nagrody zostały wręczone po raz trzeci.

Firma Solaris Bus & Coach S.A. to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Bolechowie koło Poznania. Zajmuje się produkcją nowoczesnych autobusów miejskich, międzymiastowych i turystycznych. Firma Eckert to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji urządzeń umożliwiających cięcie laserem, plazmą, tlenem i wodą oraz w pełni zautomatyzowanych stanowisk roboczych.

Poprzedni artykuł„Hotelarka” podbija Norwegię
Następny artykułEncyklopedia Świdnicy – więcej czasu na zapisy