Encyklopedia Świdnicy – więcej czasu na zapisy

    0

    W związku z nadzwyczajnym zainteresowaniem mieszkańców publikacją „Encyklopedii Świdnicy”, ruszają dodatkowe zapisy dla 150 osób – informuje Stefan Augustyn, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy

    Osoby, które zapisały się dotychczas na listę rezerwową, automatycznie zostają przeniesione na listę główną. Na zapisy kolejnych chętnych do subskrypcji „Encyklopedii Świdnicy” czekamy najpóźniej do 15 grudnia.
    Zgłoszenia przyjmuje Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska 18, w Czytelni Naukowej na I piętrze (tel. kontaktowy 74/ 640 09 37 lub 39). Konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz złożenie własnoręcznego podpisu. Jedna osoba może subskrybować jeden egzemplarz Encyklopedii.

    Liczba egzemplarzy jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń! Jednocześnie informujemy, że ze względu na konieczność przedłużenia zapisów, wydanie pierwszej części „Encyklopedii Świdnicy” – segregatora oraz Wstępu do dziejów Świdnicy nastąpi w I kwartale 2012 r.

    ***

    Encyklopedia Świdnicy to niepowtarzalny projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o dziejach Świdnicy, wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą.
    Podobnie, jak popularny w latach dziewięćdziesiątych „Świat Wiedzy”, Encyklopedia Świdnicy będzie składała się z segregatorów podzielonych tematycznie według rozdziałów Encyklopedii. Segregatory wypełnią się kartami, tworzonymi na bieżąco przez powołany do tego celu zespół redakcyjny oraz chętnych świdniczan (w porozumieniu z Zespołem Redakcyjnym). Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną, będą mogły nieodpłatnie odbierać kolejne karty encyklopedii co kilka miesięcy w siedzibie Miejskiej Bibliotece Publicznej.
    Równolegle z „papierowym” wydaniem Encyklopedii Świdnicy na stronie www.um.swidnica.pl, w zakładce „Encyklopedia Świdnicy”, będzie można nieodpłatnie pobierać kolejne części Encyklopedii w wersji elektronicznej.
    Projekt realizują Urząd Miejski i Towarzystwo Regionalne Ziemi Świdnickiej.

    Poprzedni artykułDolnośląskie Nagrody Gospodarcze wręczone [FOTO]
    Następny artykułNowy radny, wyższe podatki, więcej na remonty