Warsztaty artystyczne w Niemczech

  0

  Lanterna Futuri zaprasza młodzież w wieku od 15 do 20 lat na letnie warsztaty do Niemiec. Propozycja skierowana jest dla młodych ludzi zainteresowanych teatrem i muzyką oraz kontaktem z rówieśnikami z różnych krajów Europy. Obok Polaków obecni będą również Czesi i Niemcy.

  Efektem 2-tygodniwej pracy ma być spektakl teatralno-muzyczny, z którym młodzież w 2012 roku wyruszy w tournee. Temat wiodący to prawda i kłamstwo na tle tragedii po trzęsieniu ziemi i tsunami w Japonii. Warsztaty rozpoczynają się 17 lipca w miejscowości Großhennersdorf.

  – Pragnę zaprosić wszystkich młodych świdniczan do wzięcia udziału w tych warsztatach, ponieważ jest to dobry sposób, aby rozwinąć swoje umiejętności teatralne, muzyczne i taneczne oraz zintegrować się z młodzieżą z Niemiec i Czech – mówi Piotr Parobiec. – Koszt dwutygodniowych warsztatów, gdzie wyżywienie, nocleg, dodatkowe atrakcje oraz materiały są zapewnione, jest bardzo niski – 90 euro. W przypadku braku wystarczających środków możliwe jest dofinansowanie. Język też nie jest barierą, ponieważ w trakcie zajęcia będą tłumacze, a po zajęciach każdy musi radzić sobie sam, co jest też dobrą nauką języków obcych. Warto wykorzystać dobrze te wakacje. Ze Świdnicy wyjeżdżamy wszyscy wspólnie, więc nie ma powodów do obaw, że ktoś np. się zgubi. Będzie naprawdę świetnie! Zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy: [email protected]. Im szybciej, tym lepiej, bo liczba miejsc jest ograniczona.

  Poprzedni artykułOsy na basenie [FOTO]
  Następny artykułSalon Poezji z Rafałem Kronenbergerem