Zmiana godziny meczu Polonia-Stal – Unia

Zmiana godziny meczu Polonia-Stal – Unia [LIVE, weekendowy terminarz piłkarski]

0
PODZIEL SIĘ

Nie o godz. 17.00, a o 15.30 rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca kolejny mecz piłkarzy Polonii-Stali Świdnica, w którym mierzyć będziemy się z groźną Unią Bardo. Biało-zieloni postarają się o zanotowanie ósmego zwycięstwa z rzędu na boiskach IV ligi. 

29. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Bielawianka Bielawa 10 czerwca, 17:00
Foto-Higiena Gać – Wiwa Goszcz 10 czerwca, 11:00
GKS Kobierzyce – Victoria Świebodzice 10 czerwca, 17:00
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo 10 czerwca, 15:30
Sokół Marcinkowice – Orzeł Sadowice 10 czerwca, 17:00
Sokół Wielka Lipa – MKP Wołów 10 czerwca, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Karolina Jaworzyna Śląska 10 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda – Pogoń Oleśnica 10 czerwca, 17:00

29. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
Zagłębie II Lubin – AKS Strzegom 10 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów – Zamet Przemków 10 czerwca, 15:00
Granica Bogatynia – GKS Warta Bolesławiecka 10 czerwca, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra – Stal Chocianów 10 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki – Sparta Grębocice 10 czerwca, 17:00
Nysa Zgorzelec – Orla Wąsosz 10 czerwca, 17:00
Orkan Szczedrzykowice – Piast Wykroty 10 czerwca, 17:00
Włókniarz Mirsk – Apis Jędrzychowice 10 czerwca, 17:00

29. kolejka klasy okręgowej:
Orlęta Krosnowice – Grom Witków 11 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna – LKS Bystrzyca Górna 11 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza – Górnik Boguszów-Gorce 0:3 (wo)
Iskra Jaszkowa Dolna – Pogoń Duszniki Zdrój 11 czerwca, 17:00
Unia Złoty Stok – MKS Szczawno Zdrój 11 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów – Victoria Tuszyn 11 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 czerwca, 17:00
LKS Gola Świdnicka – Zdrój Jedlina Zdrój 0:3 (wo)

24. kolejka klasy A – grupa I:
Victoria II Świebodzice – Skalnik Czarny Bór 11 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice – Pogoń Pieszyce 11 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów – Orzeł Lubawka 10 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca – Boxmet Piskorzów 10 czerwca, 17:00
Unia Bogaczowice – Iskra Witków Śląski 11 czerwca, 17:00
KS Walim – Czarni Wałbrzych 11 czerwca, 17:00

24. kolejka klasy A – grupa II:
Błękitni Słotwina – LKS Wiśniowa 11 czerwca, 11:00
Zieloni Mrowiny – Herbapol Stanowice 11 czerwca, 17:00
Unia Jaroszów – Granit Roztoka 10 czerwca, 16:00
Wenus Nowice – Delta Słupice 10 czerwca, 17:00
Ślężanka Tąpadła – Zryw Łażany 11 czerwca, 17:00
Darbor Bolesławice – Płomień Makowice 11 czerwca, 17:00
Cukrownik Pszenno – Czarni Sieniawka 11 czerwca, 17:00

25. kolejka klasy B – grupa I:
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych 11 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna – Zagłębie Wałbrzych 11 czerwca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie – MKS II Szczawno Zdrój 11 czerwca, 11:00
Nysa Kłaczyna – Grom Panków 11 czerwca, 11:00
Huragan Olszany – Tęcza Bolesławice 11 czerwca, 11:00
Orzeł Witoszów – Płomień Dobromierz 11 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno – Sokół Kostrza 11 czerwca, 11:00

25. kolejka klasy B – grupa II:
Zgoda Grodziszcze – Sparta Ostroszowice 11 czerwca, 11:00
Błękitni Owiesno – Flamenco Zebrzydów 11 czerwca, 11:00
LKS Marcinowice – LKS Gilów 11 czerwca, 11:00
Gryf Burkatów – Płomień Sokolniki 11 czerwca, 11:00
Herkules Bojanice – Dąb Mościsko 11 czerwca, 11:00
Rawa Boleścin – LKS II Bystrzyca Górna 11 czerwca, 11:00