W sobotę derby powiatu!

W sobotę derby powiatu! [TERMINARZE, RELACJA LIVE]

0
PODZIEL SIĘ

Bardzo ciekawie zapowiada się weekendowa seria spotkań piłkarskich. W sobotę, 11 listopada dojdzie do czwartoligowych derbów, w których Polonia-Stal Świdnica podejmie Karolinę Jaworzyna Śląska. Relację live z tego meczu przeprowadzi Swidnica24.pl. Poniżej prezentujemy rozkład jazdy IV ligi, okręgówki oraz klas A i B.

14. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:

Unia Bardo – Foto-Higiena Gać 11 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko – Górnik Wałbrzych 11 listopada, 14:00
Polonia Trzebnica – Pogoń Oleśnica 11 listopada, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów 11 listopada, 13:00
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa 11 listopada, 13:00
Sokół Marcinkowice – Śląsk II Wrocław 11 listopada, 14:00
Piast Żerniki (Wrocław) – Wiwa Goszcz 11 listopada, 14:00
Polonia-Stal Świdnica – Karolina Jaworzyna Śląska 11 listopada, 13:30

14. kolejka IV ligi – grup zachodnia:

Włókniarz Mirsk – Nysa Zgorzelec 11 listopada, 13:00
Górnik Złotoryja – Orla Wąsosz 11 listopada, 13:00
Odra Ścinawa – Apis Jędrzychowice 12 listopada, 13:00
Olimpia Kamienna Góra – Sparta Grębocice 11 listopada, 13:00
Stal Chocianów – AKS Strzegom 11 listopada, 13:00
Górnik Boguszów-Gorce – Olimpia Kowary 12 listopada, 11:00
Karkonosze Jelenia Góra – Chrobry II Głogów 11 listopada, 16:00
Orkan Szczedrzykowice – Sudety Giebułtów 12 listopada, 13:00

14. kolejka klasy okręgowej:

Victoria Świebodzice – Iskra Jaszkowa Dolna 11 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie – Grom Witków 11 listopada, 13:00
LKS Bystrzyca Górna – Zjednoczeni Żarów 12 listopada, 14:00
Skałki Stolec – Zdrój Jedlina Zdrój 11 listopada, 14:00
Orzeł Lubawka – MKS Szczawno Zdrój 12 listopada, 14:00
Granit Roztoka – Victoria Tuszyn 11 listopada, 14:30
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Nowa Ruda 12 listopada, 14:00
Pogoń Duszniki Zdrój – Piławianka Piława Górna 12 listopada, 14:00

13. kolejka klasy A – grupa I:

Kłos Lutomia – Biały Orzeł Mieroszów 12 listopada, 14:00
Iskra Witków Śląski – KS Walim 11 listopada, 14:30
Unia Bogaczowice – Podgórze Wałbrzych 12 listopada, 13:00
Płomień Makowice – Pogoń Pieszyce 12 listopada, 14:00
Czarni Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 12 listopada, 14:00
Boxmet Piskorzów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 11 listopada, 13:00
Błękitni Słotwina – Włókniarz Głuszyca 12 listopada, 11:00

13. kolejka klasy A – grupa II:

LKS Marcinowice – Cukrownik Pszenno 12 listopada, 12:00
LKS Dobrocin – Delta Słupice 12 listopada, 14:00
Herbapol Stanowice – Ślężanka Tąpadła 12 listopada, 12:00
LKS Wiśniowa – Wenus Nowice 11 listopada, 14:00
Darbor Bolesławice – Wierzbianka Wierzbna 11 listopada, 12:00
Czarni Sieniawka – Zieloni Łagiewniki 12 listopada, 12:00

13. kolejka klasy B – grupa I:

Błyskawica Kalno – MKS II Szczawno Zdrój 11 listopada, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Huragan Olszany 11 listopada, 11:00
Płomień Dobromierz – Nysa Kłaczyna 11 listopada, 11:00
Sokół Kostrza – Tęcza Bolesławice 11 listopada, 11:00
Zryw Łażany – Grom Panków 11 listopada, 11:00
Zieloni Mrowiny – Karolina II Jaworzyna Śląska 11 listopada, 11:00
Górnik II Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych 12 listopada, 11:00

13. kolejka klasy B – grupa II:

LKS Gola Świdnicka – Błękitni Owiesno 11 listopada, 11:00
Sparta Oleszna – Zgoda Grodziszcze 11 listopada, 13:00
Flamenco Zebrzydów – Gryf Burkatów 11 listopada, 11:00
Orzeł Witoszów – Sudety Kątki 11 listopada, 11:00
Dąb Mościsko – Bielawianka II Bielawa 11 listopada, 11:00
Sparta Ostroszowice – Płomień Sokolniki 11 listopada, 12:00