Strona główna Sport Piłka ręczna Rezerwy ŚKPR-u znów pokonane

Rezerwy ŚKPR-u znów pokonane

0

Kolejną przegraną do swojego dorobku w III lidze piłki ręcznej muszą dopisać gracze drugiego składu ŚKPR-u Świdnica. Tym razem ulegli na wyjeździe Szczypiorniakowi Oława 23:30.

W pierwszej połowie obie drużyny prezentowały podobny poziom i przez większą części tej odsłony wynik oscylował wokół remisu. Do przerwy lepsi byli jednak nasi zawodnicy, którzy wygrywali 14:12. W 35. minucie kontuzji kolana nabawił się Dawid Niżyński – niekwestionowany lider zespołu, zdobywca 11 bramek. Od tego momentu przy stanie 16:15 dla ŚKPR-u gospodarze przejęli kontrolę nad meczem, by wygrać ostatecznie 30:23. Po pierwszej rundzie rozgrywek w tabeli III ligi ŚKPR II zajmuje szóste miejsce.

Szczypiorniak Oława- ŚKPR Świdnica 30:23 (12:14)

ŚKPR II: Kuchciński, Niżyński (11), Chaber (7),Berezak (3), Brańka (1), Rymsza (1), Koroblowski, Brygadzin, Sochacki, Turczak