Po raz trzeci powalczą o laury w turnieju plażówki

Po raz trzeci powalczą o laury w turnieju plażówki

0
PODZIEL SIĘ

Przed nami już ostatni z trzech Otwartych Turniejów Siatkówki Plażowej organizowanych w te wakacje przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawodniczki i zawodnicy z całego Dolnego Śląska przystąpią do rywalizacji w niedzielę, 20 sierpnia. 

Zapisy dwuosobowych par damskich i męskich odbędą się jak zawsze w dniu turnieju w godz. 9.30 – 10.00 w pobliżu boisk do siatkówki plażowej na terenie OSiR-u (Śląska 35). Pierwsze piłki powędrują w górę już o 10.00, kiedy to rozpocznie się cała rywalizacja. Szczegóły można uzyskać pod numerami telefonów 74 852 12 62 i 607 944 999.

Szczegółowa klasyfikacja końcowa 1. Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej:

Open – Kobiety:
1.Justyna Mróz, Aleksandra Druciak,
2. Kornelia Grzelka, Barbara Wilk,
3. Adrianna Rutyna, Milena Chmielewska
4. Karolina Starżyk, Daria Krupińska,

Open – Mężczyźni:
1. Paweł Olszewski, Michał Szydłowski
2. Wojciech Stawiany, Marcin Dereń,
3. Piotr Orzechowski, Dorian Kowalczyk,
4. Michał Jermakowicz, Damian Korus,
5-6. Jakub Intrys, Piotr Brzóstowicz,
5-6. Kacper Pańczyk, Filip Biegun,
7-8. Adam Pęczyński, Marek Derda,
7-8. Piotr Chełmowski, Patryk Nowak,
9-12. Mateusz Sykała, Michał Plantos,
9-12. Maciej Rogowski, Andrzej Rybincew,
9-12. Filip Slatan, Jakub Popławski,
9-12. Tadeusz Antoniak, Szymon Surudo,
13-16. Michał Religa, Michał Pawlus,
13-16. Kamil Kasztelan, Paweł Denysiewicz,
13-16. Marcin Wolak, Tomasz Broński,
13-16. Aleksander Piechowski, Bartosz Ostrowski,
17.24. Dawid Huzarewicz, Dominik Huzarewicz,
17.24. Michał Pala, Aleksander Kubiak,
17.24. Antoni Domagała, Barłomiej Polakowski,
17.24. Marcin Muszyński, Jakub Gajewski
17.24. Jakub Zimowicz, Marcel Mikulski,
17.24. Paweł Frydrychowski, Michał Frydrychowski,
17.24. Grzegorz Radziwiłko, Jakub Wiśniewski,
17.24. Marcin Biedroń, Krystian Łakomski,
25-28. Kamil Kotwin, Szymon Kaczor,
25-28. Damian Pepera, Oktawian Sowiński,
25-28. Remigiusz Bula, Paweł Makarewicz,
25-28. Adrian Smagło, Bartek Grobelny.

Wyniki II Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej:

Open – kobiety
1. Paulina Sobolewska, Joanna Rejno,
2. Aleksandra Deptuch, Katarzyna Teodoruk,
3. Sonia Flendrich, Paulina Szymańska,
4. Kornelia Grzelka, Paulina Wiśniewska,
5-6. Magdalena Sojka, Julianna Rokita,
5-6. Zuzanna Miezgiel, Wiktoria Frankowska
7. Natalia Ławniczek, Dominika Wolanowska.

Open – mężczyźni
1. Jakub Jaworski, Kacper Pańczyk,
2. Radosław Dusza, Wojciech Gogola,
3. Mateusz Linkowski, Paweł Malicki,
4. Damian Kowalczyk, Jakub Dąbrowski,
5-6. Łukasz Ostapiuk, Tymoteusz Gajek,
5-6. Tomasz Broński, Marcin Wolak,
7-8. Jakub Popławski, Filip Slatan,
7-8. Michał Frydrychowski, Paweł Frydrychowski,
9-12. Mateusz Traczyk, Jacek Hawryło,
9-12.Wojciech Stawiany, Marcin Dereń,
9-12. Mateusz Biały, Damian Dykas,
9-12. Paweł Olszewski, Michał Szydłowski,
13-14. Daniel Szeliga, Paweł Włodek,
13.14. Kacper Olipra, Damian Łabus.