Strona główna 0_Slider Wypadek przy zjeździe na Komorów. Auto dostawcze na boku

Wypadek przy zjeździe na Komorów. Auto dostawcze na boku [Aktualizacja]

6

Groźnie wyglądający wypadek na drodze krajowej nr 35. Na wysokości zjazdu do Komorowa zderzyły się trzy samochody. W zderzeniu brało udział auto dostawcze, które przewróciło się na bok.

Do wypadku doszło w poniedziałkowe południe. Nikt nie został ranny. Według ustaleń policji, jeden z kierujących nie dostosował się do znajdującego się na skrzyżowaniu znaku stop. Został ukarany mandatem.

Aktualizacja: Jak wyjaśnia Robert Topolski ze świdnickiej policji, do wypadku doprowadził kierujący dostawczym Renault Trafic, który jechał z Komorowa w kierunku Witoszowa. – Nie ustąpił on pierwszeństwa kierującemu Toyotą, jadącym ze Świdnicy w stronę Wałbrzycha – tłumaczy policjant. Doszło do zderzenia, w wyniku którego uszkodzone zostało trzecie auto, VW Polo – stojące przed znakiem “stop” od strony Witoszowa.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawca wypadku została ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

/mn/

fot. Master Profit

 • Polak

  Wiecznie tam dochodzi do wypadków

  • Domino

   To jest jedno z tych miejsc, przed którym warto zwolnić i obserwować wyjeżdżających z podporządkowanych. Poza tym, zawsze warto stosować tę zasadę.

 • sąsiad z przeciwka

  rondo zróbcie

  • HaKa

   dokładnie, zamiast zrobić w końcu coś żeby faktycznie poprawić bezpieczeństwo, to pewnie teraz zrobią “czterdziestkę”…
   Albo jeszcze nie, poczekają do następnego śmiertelnego, wtedy będzie 40 i komentarz w stylu “Podejmowaliśmy działania prowadzące do zmniejszenia liczby wypadków w tym miejscu, zostały postawione znaki informujące że jest to miejsce szczególnie niebezpieczne, oraz informujące o ograniczeniu prędkości. Niestety, jak w wielu podobnych przypadkach winne są brak rozwagi kierujących, pośpiech, brawura oraz nadmierna prędkość…”
   To skrzyżowanie, oraz krzyżówka naszego “łącznika” z krajową piątką aż się proszą o rondo…

   • Ja-wiem

    Polać! Dobrze gada! Też jestem zdania że rondo w tym miejscu zmniejszyło by wypadki i nie było by problemu z wyjazdem z witoszowa w kierunku Wałbrzycha w godz szczytu.

   • Antek

    Lepszy byłby radar, ale żeby zamiast aparatu miał karabin 🙂