Strona główna 0_Slider W Świdnicy zameldowała się Prochowiczanka

W Świdnicy zameldowała się Prochowiczanka [RELACJA LIVE]

0

W Świdnicy dochodzi do kolejnej bardzo istotnej potyczki dla układu środkowych rejonów tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica mierzy się z Prochowiczanką Prochowice. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE, start o 17.00.

Skład: Kot, Ratajczak, Łaski, Paliński, Misztal, Przewoźny, Sowa, Filipczak, Paszkowski, Lipiński, Mojka.

1′ – rozpoczynamy pojedynek

1′ – fantastyczna okazja Przewoźnego – nasz zawodnik wpada w pole karne, lecz broni Czarnecki.

2′ – odpowiedź rywali – piłka mija światło bramki strzeżonej przez Kota.

5′ – dośrodkowują w nasze pole karne goście, dobrze główkuje Sowa.

8′ – z linii pola karnego idealnie przymierzył Barysevich – Prochowiczanka na prowadzeniu 1:0!!!

11′ – znów źle wchodzi w spotkanie, tracąc gola w pierwszym kwadransie gry. Przed tygodniem straty udało się odrobić z nawiązką, jak będzie dziś?

15′ – wyglądamy jak na razie źle – daleki wrzut z autu w nasze pole karne, Kot broni uderzenie Bartczaka.

19′ – kolejne uderzenie na naszą bramkę – próba jednak bardzo niedokładna.

20 – zawodnik Prochowiczanki z żółtą kartką (Małek).

24′ – rzut wolny z 18 metrów – uderzenie prochowiczan i świetna interwencja Kota.

27′ – centro-strzał Mojki z prawego skrzydła – piłka o włos mija spojenie słupka z poprzeczką.

28′ – Bartczak z żółtą kartką.

28′ – główkuje Sowa – piłka przelatuje nad poprzeczką.

29′ – nieco się budzimy, wychodzimy wyżej, atakujemy pressingiem.

30′ – Mojka znajduje się w sytuacji sam na sam – niestety górą bramkarz Prochowiczanki.

31′ – coraz mocniej naciskamy – Paszkowski centruje piłkę z rogu, w ostatniej chwili wybija obrońca.

37′ – przejmujemy piłkę i tym razem Mojka wykorzystuje swoją okazję – jest remis 1:1!!!

38′ – szansa Ciupki – bardzo mocny strzał, futbolówka na nasze szczęście przelatuje nad bramką.

41′ – Paszkowski – żółta kartka.

45′ – rzut rożny dla prochowiczan – walka, ale skutecznie się bronimy.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Wojciechowski i Bidzinashvili za Ratajczaka oraz Lipińskiego.

47′ – zablokowany Filipczak podczas próby uderzenia.

49′ – piłkę dorzuca Misztal, główkuje Sowa… Niedokładnie.

50′ – strzelają w odpowiedzi na naszą bramkę goście – broni Kot.

52′ – po dłuższym przestoju mocniej zaatakowali przeciwnicy – Kot przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

55′ – obie ekipy walczą dziś o pełną pulę punktów, szukając swoich szans.

56′ – Barysevich – żółta kartka.

60′ – Misztal dorzuca piłkę z prawej strony na głowę Mojki i mamy prowadzenie 2:1!!!

63′ – Mojka wpada w pole karne – niestety powstrzymuje go drugi z defensorów Prochowiczanki.

64′ – tracimy piłkę na połowie przeciwnika, szybki atak, strzał Waksmundzkiego i mamy 2:2!!!

68′ – pojedynek biegowy Mojki z bramkarzem – niestety dla nas bramkarz wybija piłkę.

71′ – dorzucają piłkę w nasze pole karne przeciwnicy – łapie ją Kot.

75′ – Miska – żółta kartka.

77′ – Łaski – żółta kartka.

78′ – Misztal żółta kartka.

79′ – Kot broni piłkę po strzale z rzutu wolnego.

79′ – Lisiecki za Mojkę.

82′ – niestety piłka w polu karnym trafia do Sowińskiego i gol na 3:2 dla Prochowiczanki!!!

82′ – Korab zmienia Paszkowskiego.

85′ – Malawski i Jagielski za Filipczaka oraz Przewoźnego.

90′ – Łaski trafia do sieci – chorągiewka wędruje w górę i gol nieuznany. Wydaje się, że mocno kontrowersyjny ten spalony.

90+’ – znów seria nieporadności w defensywie – gol Ciupki na 4:2!!! Cały czas rozpamiętywaliśmy tę sytuację na wagę remisu 3:3…

koniec meczu – przegrywamy 2:4.

Poprzedni artykuł414 urodziny świdnickiej astronomki. Maria Kunic będzie miała stałą wystawę