Strona główna 0_Slider Lokalni twórcy zapraszają na świdnicki Rynek

Lokalni twórcy zapraszają na świdnicki Rynek [FOTO]

0

W Świdnicy rozpoczęły się VI Targi Talentów, Twórczości i Rękodzieła. Przez dwa dni kilkunastu lokalnych twórców będzie prezentować swoje wyroby, wśród których można znaleźć oryginalną biżuterię, ozdoby, chusty, kosmetyki, obrazy, świece i drobiazgi w sam raz na prezent. 

Świdnickie Targi Talentów, Twórczości i Rękodzieła to doskonała okazja do zapoznania się z talentami i wyrobami uzdolnionych mieszkańców naszego miasta i regionu. W trakcie targów będzie można obejrzeć wiele niezwykłych oryginalnych przedmiotów, porozmawiać z ich twórcami, a także nabyć coś dla siebie lub na wyjątkowy prezent. Dla artystów i rzemieślników Targi są natomiast znakomitą okazją do zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności, podzielenia się swoją pracą i pasją z innymi.

Targi gościć będą na świdnickim Rynku w sobotę i niedzielę 18–19 maja 2024 roku w godzinach od 10:00 do 18:00. W razie deszczu stoiska zostaną przeniesione do holu świdnickiego teatru. Wydarzenie dla zwiedzających i kupujących jest bezpłatne.

/red./
fot. Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułSynoptycy ostrzegają przed burzami
Następny artykułW niedzielę VI Marconi Duathlon Świdnica w nowej odsłonie [INFORMACJE/UTRUDNIENIA]