Strona główna 0_Slider Konkurs na Dzień Mamy. Wygraj zaproszenia do kina

Konkurs na Dzień Mamy. Wygraj zaproszenia do kina

0

Zbliża się święto naszych kochanych mam. Będzie to okazja, by powiedzieć im, że są absolutnie wyjątkowe i najlepsze na świecie oraz by podziękować im za troskę i matczyne ciepło. Oprócz życzeń i upominków z pewnością ucieszą się też ze wspólnie spędzonych chwil. Okazją do tego może być pójście do kina i obejrzenie premierowego filmu. Zaproszenia na dowolne seanse kinowe w Świdnicy można wygrać w naszym konkursie!

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Mamy. Można w nim zdobyć aż 10 zaproszeń do kina w Świdnicy.

Aby wziąć udział w zabawie, należy przysłać na adres [email protected] fotografię przedstawiającą jedną z wyjątkowych chwil spędzonych z mamą. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację zdjęć, wizerunku osób na nich się znajdujących oraz danych na portalu Swidnica24.pl w przypadku wygranej. W temacie należy wpisać Dzień Matki. Nagród nie wysyłamy! Najciekawsze fotografie nagrodzi jury konkursowe. Na zgłoszenia czekamy do 23 maja do godz. 15.00. Wyniki zostaną ogłoszone 23 maja o godz. 18.30. Powodzenia!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

/red./

Poprzedni artykułOd resoraka po rower. Wymiana w Komorowie to strzał w dziesiątkę! [FOTO]
Następny artykułKoci „dwupak” czeka na kochający dom