Strona główna 0_Slider Koncert Wiedeński Orkiestry Księżniczek za tydzień w Teatrze Zdrojowym

Koncert Wiedeński Orkiestry Księżniczek za tydzień w Teatrze Zdrojowym [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Jedyny taki projekt na świecie w trzeciej, najnowszej odsłonie Koncertu Wiedeńskiego! Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne, przepiękne projekcje multimedialne, a przede wszystkim pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek! Muzyczne widowisko już 26 maja zaprezentowane zostanie w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie – Zdroju. Do wygrania mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe wydarzenie. Kto je otrzymał?

Koncert Wiedeński 3 Orkiestry Księżniczek to wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl pełen kolorów! Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych – zapowiadają organizatorzy TomczykArt.

Artyści wzruszają i bawią publiczność od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco. Koncert Wiedeński 3 Orkiestry Księżniczek to połączenie wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa.

Nie zabraknie także popisowych arii z „Księżniczki Czardasza”, „Zemsty Nietoperza”, „Barona Cygańskiego”, „Wesołej Wdówki”, „Krainy Uśmiechu” oraz takich dzieł literatury muzycznej jak: „Nessun dorma” Pucciniego, „Walc Łyżwiarzy” Emile Waldteufel’a, „I will follow him” z musicalu Zakonnica w Przebraniu czy nieśmiertelne „Time to say goodbye”.

Nie przegap trzeciej, najnowszej części Koncertu Wiedeńskiego Orkiestry Księżniczek. Daj się porwać w rytm walca i spędź z nami ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Pokochały nas już setki tysięcy widzów! – zapraszają.

Orkiestrę Księżniczek będzie można zobaczyć wkrótce w Szczawnie- Zdroju. Wyjątkowy koncert odbędzie się w niedzielę, 26 maja o godz. 20.00 w Teatrze Zdrojowym. Bilety dostępne są na stronie: www.orkiestraksiezniczek.pl

Kto wygrał zaproszenie na koncert Orkiestry Księżniczek?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na koncert Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju. By wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na pytanie – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na koncert? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Bilety otrzymały – Pani Emilia Kośkiewicz oraz Państwo Katarzyna i Szymon Rębilas. Gratulacje!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułWszystko o porodzie w pigułce. Z przyszłymi mamami spotkali się specjaliści [FOTO]
Następny artykułBiegli z jajem i ubijali pianę. Zawody strażackie z przymrużeniem oka [FOTO]