Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze grają w Złotoryi

Świdniccy piłkarze grają w Złotoryi [RELACJA LIVE]

0

W 23. kolejce Koleje Dolnośląskie IV ligi piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica walczą na wyjeździe z Górnikiem Złotoryja. Start meczu zaplanowano na godz. 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Kot, Sowa, Łaski, Ratajczak, Paszkowski, Przewoźny, Witsanko, Filipczak, Migas, Mojka, Jagielski.

Dzisiejsze zawody poprowadzi jako główny sędzia Kuzia z KS Jelenia Góra.

Start spotkania za kilka minut.

Zawodnicy już na murawie, za moment rozpoczęcie starcia.

Cały czas czekamy na rozpoczęcie spotkania, dziurawa siatka w jednej z bramek – trwają prace naprawcze.

1′ – rozpoczynamy mecz.

2′ – bliski celu Jagielski, w ostatniej chwili zostaje powstrzymany w polu karnym przez obrońców.

4′ – Paszkowski ostro dośrodkowywał, nikt tej piłki nie przeciął, a ta przeleciała minimalnie obok dalszego słupka złotoryjskiej bramki.

5′ – pojedynek biegowy – Kot wygrywa starcie z zawodnikiem Górnika.

6′ – Mojka huknął z dystansu – piłka przelatuje nad poprzeczką.

8′ – rzut rożny dla rywali – bez zagrożenia.

9′ – uderza z dystansu Migas – jest zablokowany.

9′ – Przewoźny strzela zza szesnastki – piłka w dłoniach bramkarza.

11′ – Sowa uderza głową – świetnie broni bramkarz.

11′ – bardzo szybkie tempo gry – mocno otwarty mecz z obu stron w Złotoryi.

12′ – rzut rożny dla gospodarzy – dobrze spisują się nasi defensorzy.

14′ – uderzają na naszą bramkę przeciwnicy – pewnie interweniuje Kot.

16′ – utrzymujemy się dłużej przy piłce grając w ostatnich minutach atakiem pozycyjnym.

17′ – kąśliwe uderzenie zza szesnastki Mojki – piłka niestety obija tylko słupek!

19′ – w odpowiedzi znakomita, instynktowna interwencja Kota.

21′ – wrzutka w nasze pole karne, piłka po bloku wychodzi poza linię końcową – rzut rożny.

23′ – mamy sporo szczęścia – piłka po strzale głową odbija się od poprzeczki – próbują dobijać jeszcze zawodnicy Górnika, ale ofiarnie bronią Kot i świdniccy defensorzy.

25′ – próba bezpośredniego strzału z rzutu rożnego przeciwników – broni Kot.

26′ – „rozkręca się” sędzia Kuzia – nota bene arbiter, który w ubiegłym roku sędziował nam pamiętny mecz z Woliborzem, kiedy to pokazał dwie żółte kartki przeciwnikowi, nie wyrzucając go z boiska. Dziś jest kandydatem do awansu do III ligi… Pokazał przed momentem żółtą kartkę trenerowi Borowemu za krytykę orzeczeń arbitra.

28′ – wrzutka w nasze pole karne – wyjaśnia sytuację Łaski.

30′ – ostatnie minuty należały do rywali, przed nami ostatni kwadrans pierwszej odsłony.

32′ – fantastyczna odpowiedź świdniczan – do piłki we wnętrzu pola karnego dopada Migas i uderza minimalnie niecelnie.

34′ – biało-zieloni ruszają z kontrą – Jagielski zagrywa do „koszyczka” bramkarza Górnika.

36′ – niebezpieczne zagranie Jagielskiego (zbyt wysoko uniesiona noga w polu karnym) – żółta kartka.

38′ – mamy przerwę, mocno ucierpiał zawodnik rywali. Sędzia podbiega do Jagielskiego – patrząc na skutek tego zagrania (złamany nos przeciwnika) sędzia anulował żółtą i wyciągnął czerwoną kartkę. Gramy w dziesięciu.

39′ – gry nie kontynuuje też kapitan Górnika, który ucierpiał w tym starciu.

41′ – wrzucamy piłkę w pole karne – niestety bez efektu.

43′ – w pole karne wpada Mojka – uderza, ale broni bramkarz złotoryjan.

44′ – stały fragment gry – znów rywali ratuje słupek (strzelał Paszkowski)!

45′ – z rzutu wolnego Sowa uderza delikatnie niecelnie.

45′ – sędzia dolicza minimum 4 minuty.

45+3′ – mamy szczęście – tracimy piłkę, szybka wrzutka i znakomita interwencja Kota.

45+3′ – chwilę później Kot ogląda żółtą kartkę za dyskusje.

45+4′ – koniec pierwszej połowy, w której działo się bardzo, bardzo wiele.

Zawodnicy już gotowi, za moment rozpoczynamy drugą połowę. Trudna sytuacja świdniczan, gramy w dziesiątkę.

46′ – gwizdek arbitra – startujemy.

49′ – precyzyjne uderzenie po długim słupku z okolicy narożnika pola karnego (Ziółkowski) – przegrywamy niestety 0:1 i musimy w dziesiątkę gonić wynik!!!

51′ – Mojka z rzutu wolnego trafia prostu w mur.

53′ – szansa na podwyższenie rezultatu – piłka przelatuje wysoko nad naszą poprzeczką.

56′ – staramy się atakować, ale widać ten brak jednego gracza.

58′ – rywale ruszają z kontrą – nieprzepisowo próbuje ją powstrzymywać Migas, zawodnik utrzymuje się przy piłce i po chwili mamy 2:0 dla miejscowych!!!

58′ – sędzia wraca do całej sytuacji i pokazuje Emilowi jeszcze żółtą kartkę.

61′ – boisko opuszczają Ratajczak i Paszkowski, w ich miejsce Bidzinashvili i Chamerski.

67′ – Mojka wygrywa walkę o pozycję w polu karnym i jest faulowany – żółta kartka i jedenastka!

68′ – Wojtek Sowa trafia – gonimy mimo przeciwności losu, przegrywamy 1:2!!!

69′ – Malawski zmienia Migasa.

71′ – Lisiecki zastępuje Mojkę.

74′ – ruszamy z szybkim atakiem – Lisiecki wdaje się w drybling i niestety kończy się tylko na zagrożeniu.

75′ – znakomita okazja Filipczaka z 16 metrów – nasz pomocnik nieczysto trafia w piłkę i ta bez trudu wpada w dłonie bramkarza – to była świetna szansa na doprowadzenie do remisu.

79′ – Witsanko zastąpiony przez Koraba.

80′ – mimo inicjatywy w ostatnich minutach świdniczan, to złotoryjanie trafiają do sieci. Wszystko zaczęło się od złego wybicia piłki przez Kota, piłka trafiła na lewe skrzydła, dośrodkowanie i gol – przegrywamy 1:3!!!

82′ – Oboladze wchodzi na boisko za Filipczaka.

86′ – przedzierał się Chamerski – powstrzymany jednak finalnie przez defensorów.

87′ – walczymy bardzo ambitnie, lecz odwrócić losy spotkania będzie niezwykle trudno.

90′ – po rzucie rożnym uderzał Bidzinashvili – piłka przeleciała nad poprzeczką.

koniec meczu – przegrywamy 1:3, niestety seria ośmiu meczów bez przegranej zostaje przerwana.

Poprzedni artykułPapuga uciekinierka, poszukiwany na dworcu. Interwencje Straży Miejskiej w Świdnicy