Strona główna 0_Slider Rywalizujemy o punkty z Lubaniem

Rywalizujemy o punkty z Lubaniem [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mierzą się dziś z Łużycami Lubań w meczu Koleje Dolnośląskie IV ligi. Spotkanie ze względu na Rajd Świdnicki odbywa się na sztucznym boisku w Strzegomiu. Start spotkania o godz. 13.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład świdniczan: Kot, Migas, Łaski, Ratajczak, Paszkowski, Sowa, Filipczak, Witsanko, Mojka, Bidzinashvili, Jagielski.

Za moment start spotkania.

1′ – rozpoczynamy mecz.

2′ – stały fragment gry, bardzo niefortunnie na plecy upada Kot. Chwilowa przerwa w grze, na szczęście wszystko z naszym kapitanem jest ok.

3′ – kontra rywali – tylko boczna siatka.

7′ – dośrodkowanie w pole karne przeciwników, zamieszanie, ale bez efektu.

9′ – gra w środkowej strefie boiska – szybkie tempo meczu.

11′ – atak przeciwników – nie zamykają akcji zawodnicy Łużyc.

15′ – przechwyt świdniczan – niestety tracimy piłkę w kontrataku.

18′ – przedzierał się Bidzinashvili – niestety lepsi obrońcy.

20′ – dośrodkowują w nasze pole karne goście – bez efektu, piłka wychodzi poza linię końcową.

22′ – rzut rożny dla przeciwników – blisko zamknięcia akcji zawodnik Łużyc.

23′ – kontra świdniczan – żółta kartka dla zawodnika z Lubania za bezpardonowy atak.

24′ – Sowa z rzutu wolnego uderza w mur.

26′ – groźnie dośrodkowanie Bidzinashviliego – do akcji niestety dla nas wkraczają obrońcy.

30′ – pół godziny gry za nami – wysoka temperatura, nie ułatwia to gry na sztucznym boisku, ale co zrobić…

33′ – dośrodkowujemy w pole karne, Sowa bliski sięgnięcia piłki głową.

37′ – Sowa wyjaśnia sytuację, wybijając piłkę na rzut rożny.

40′ – Sowa niestety fauluje rywala w polu karnym – jest jedenastka!

42′ – skandalicznie zachowuje się defensywa – broni znakomicie Kot uderzenie Kurianowicza, ale wskutek dobitki innego zawodnika jest już bezradny. Niestety dopuściliśmy do sytuacji, żeby to on pierwszy znalazł się przy odbitej piłce!!!

43′ – Witsanko – żółta kartka.

45′ – wesoło nie jest – przegrywamy do przerwy 0:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – mocne uderzenie z dystansu Sowy – broni Gąsiorowski.

47′ – rzut rożny – uderzamy i niestety kunsztem wykazuje się bramkarz Łużyc.Jego dobijamy, potworne zamieszanie, lecz bez happy endu.

48′ – Jagielski faulowany, Sowa z rzutu wolnego i znów znakomicie interweniuje Gąsiorowski.

50′ – kapitalne uderzenie z dystansu Mojki – mamy remis 1:1!!!

51′ – klops sędziego niestety na naszą niekorzyść – sędzia pokazuje faul w drugą stronę, ale jednak napomina po raz drugi Witsanko – totalnie niezrozumiała sytuacja, absolutne pogubienie się arbitra. Efekt jednak taki, że gramy w dziesięciu!!!

55′ – Sowa bliski zamknięcia akcji głową.

58′ – Mojka faulowany przy wyjściu sam na sam z bramkarzem – nie ma czerwonej kartki, ba… nie ma nawet cofnięcie akcji do faulu!

61′ – rzut wolny dla przeciwników – dośrodkowanie i piłka poza linią końcową.

63′ – potężne uderzenie z dystansu zawodnika Łużyc – na szczęście piłka przeleciała nad poprzeczką.

65′ – Mojka oko w oko z Gąsiorowskim – niestety piłka obok bramki!

66′ – Przewoźny zastępuje Bidzinashviliego.

69′ – Chamerski za Mojkę.

72′ – Migas fauluje w szesnastce – Kurianowicz z rzutu karnego trafia na 2:1 dla Łużyc!!!

74′ – parodia w Strzegomiu – trzeci karny w meczu dla Łużyc. Kurianowicz i jest 3:1 dla Lubania!!!

80′ – wydaje się, że piłka minęła już linię bramkową i powinien być gol, chwilę później Łaski faulowany w polu karnym. Sowa trafia na 2:3!!!

81′ – Lipiński za Jagielskiego.

85′ – rzut rożny, uderzamy na bramkę, ale broni golkiper Łużyc.

85′ – Chamerski – żółta kartka.

90′ – staramy się, walczymy, posyłamy dużo długich piłek, ale przynajmniej na razie bez efektu.

90+’ – koniec meczu – przegrywamy 2:3 po skandalicznym sędziowaniu zawodów przez dwójkę arbitrów i panią arbiter z KS Wrocław. To jest po prostu wstyd i kompromitacja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, że ma w swoich strukturach i na takim szczeblu rozgrywkowym takich sędziów!

Poprzedni artykułŚwidnica jak trampolina? Prezydentka na listach Lewicy do Parlamentu Europejskiego