Strona główna 0_Slider Osiedle Zawiszów: Uratowana kacza rodzina

Osiedle Zawiszów: Uratowana kacza rodzina [VIDEO]

0

Nie wiadomo, skąd znalazły się w pobliżu ruchliwej ulicy i z dala od zbiornika wody. Kaczka z dziewięciorgiem piskląt mogła stracić życie pod kołami samochodów zmierzających na osiedle Zawiszów w Świdnicy. Na szczęście ludzie przyszli z ratunkiem.

– 17 kwietnia, mąż wracał z pracy (ok. 14. 20). Wjeżdżając na rondo zobaczył troje ludzi z kijkami przeprowadzających jakąś akcję. Zaparkował pod Stokrotką i dołączył. Spacerowicze napotkali na swojej drodze mamę kaczkę z dziewięcioma maluchami, idącymi w stronę jakże ruchliwej ulicy. Mąż pomógł złapać całą rodzinkę i zabezpieczyć w kartonie (spod Stokrotki). Przyjechał po mnie i zawieźliśmy zagubione ptaki nad staw – opisuje pani Kamila.
– Chciałabym jakoś powiadomić ludzi, którzy nie przeszli obok obojętnie, że wszystko u kaczek w porządku ale nie mam pojęcia kto to był.
Przez Wasz portal najlepiej do nich dotrzeć – dodała świdniczanka. mamy nadzieję, ze informacja o szczęśliwym finale trafi do tych, którzy tak jak pani Kamila i jej mąż, pokazali serce.
/red./
Pani Kamila zarejestrowała moment wypuszczenia kaczek:

Poprzedni artykułPodaruj dziecku jego pierwszą kartę. Niech nauczy się finansów
Następny artykułPrzejęli nielegalne płyny do e-papierosów [FOTO]