Strona główna 0_Slider Nastrojowy wieczór w rytmie tanga wkrótce w Świdnicy

Nastrojowy wieczór w rytmie tanga wkrótce w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Tango to nie tylko muzyka i taniec. W tangu zaklęta jest tajemnica emocji, intuicji, tęsknot, niespełnień i namiętności, które spotykają się w jednym momencie, chwili – w pół drogi. Przekonać się o tym będzie mogła świdnicka publiczność na koncercie „Tango Night”. Zaśpiewa czarująca aktorka teatralna i wokalistka Dorota Kołodziej. Towarzyszyć jej będą wyjątkowi wrocławscy muzycy. Nastrojowy wieczór w rytmie tanga zaplanowano na 27 kwietnia w miejskim teatrze w Świdnicy. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na to muzyczne wydarzenie.

fot. Krzysztof Wilma
Na koncert  „Tango Night” zaprasza Świdnicki Ośrodek Kultury. – Wydarzenie stanowi emocjonującą, pełną pasji podróż w rytmie tanga, od Buenos Aires po międzywojenną Warszawę oraz utwory luźno związane z gatunkiem, zaaranżowane specjalnie na tangowe rytmy. Podczas koncertu usłyszycie państwo takie utwory jak „Libertango”, „Tango Oblivion” , „Vuelvo el sur”, „Celos”, polskie tanga: „Już Nigdy”, „Pamiętasz była jesień” Sławy Przybylskiej, „Ta ostatnia niedziela”, „Przy kominku” oraz „Dance me to the end of love” L.Cohena, „Beautiful tango” H. Zahry i inne) – zapowiada organizator.

Koncert prowadzi Dorota Kołodziej, aktorka i śpiewaczka, znana z wieloletniej pracy w legendarnym teatrze „Gardzienice”, współtwórczyni wrocławskiego zespołu Mundinova, prywatnie miłośniczka tangowych brzmień. Towarzyszyć jej będą wyjątkowi wrocławscy muzycy.

Wystąpi zespół w składzie:
Dorota Kołodziej – wokal
Waldemar Maszyński – fortepian, akordeon
Michał Wilczyński – gitara
Marcin Spera – kontrabas
Tomasz Garbera – perkusja

Koncert  „Tango Night” odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia o godz. 19.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie –  60/50 zł dostępne w kasach oraz na bilety.sok.com.pl

Wygraj zaproszenie na koncert „Tango Night” w Świdnicy!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na koncert „Tango Night” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać do nas e-mail z odpowiedzią na pytanie – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na koncert? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Zaproszenie otrzymała – Ewa Karwala. Gratulujemy!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułCo można odliczyć od podatku? Kiedy zwrot nadpłaty? Skarbówka podpowiada
Następny artykułOstrzeżenie przed przymrozkami