Strona główna 0_Slider Cyrk na lodzie po raz pierwszy w Świdnicy. Wygraj bilety!

Cyrk na lodzie po raz pierwszy w Świdnicy. Wygraj bilety! [KONKURS]

0

Już wkrótce mieszkańcy Świdnicy będą mieć szansę spotkać się z zupełnie nowym wymiarem sztuki cyrkowej. To cyrk XXI wieku, który łączy piękno łyżwiarstwa figurowego z akrobatyką. Cyrk na lodzie odwiedzi Świdnicę 9 i 10 kwietnia. Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na wyjątkowe widowisko cyrkowe.

Cyrk Wictoria prezentuje jedyne w Polsce show cyrkowe na lodzie. Widowisko po raz pierwszy pokaże także w Świdnicy. – Pod namiotem cyrkowym na specjalnej tafli lodu wystąpi blisko 20 artystów z ponad 10 państw świata! W obsadzie znajdziecie światowej sławy łyżwiarzy, którzy mają na koncie udział w takich produkcjach jak: Disney On Ice oraz Holiday On Ice. W programie występują również artyści ze światowych aren cyrkowych oraz przeróżnych festiwali cyrkowych – zapowiada organizator.

Udaj się w podróż do niesamowitej lodowej krainy wyobraźni, która oczaruje Ciebie magią cyrku. Oszałamiająca choreografia w bajkowej oprawie wraz z artystami zabiorą Ciebie na niesamowitą przygodę! – dodaje.

Circus ON ICE w Świdnicy

ul. Kazimierza Wielkiego / Henryka Pobożnego
9.IV (wtorek) – godzina 17:30
10.IV (środa) – godzina 17:30

Bilety do nabycia: biletyna.pl
https://biletyna.pl/cyrk/Circus-ON-ICE/Swidnica

Więcej na:www.cyrk-wictoria.com a także na facebooku – CyrkWictoriaOfficial

Wygraj zaproszenie na widowisko „Cyrk na lodzie” w Świdnicy!

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na widowisko „Cyrk na lodzie” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać do nas e-mail z tematem „Teatr” na adres [email protected] do 5 kwietnia 2024 do godz. 12.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na cyrk na lodzie? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułPożar domu wielorodzinnego w Łażanach. Całkowicie spłonął dach budynku [FOTO/VIDEO]
Następny artykułZ Piastem po prostu u siebie nie przegrywamy! [FOTO/VIDEO]