Strona główna 0_Slider Zdjęcia zakochanych czytelników

Zdjęcia zakochanych czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU NA WALENTYNKI]

0

Wyjątkowe spędzone chwile, niezwykła scenografia, głębokie uczucia, pasje nas łączące i dowody miłości. Takie wyjątkowe chwile ujmują romantyczne fotografie naszych czytelników nadesłane do tegorocznego konkursu na Dzień Zakochanych. Zobacz galerię nagrodzonych zdjęć wpisujących się doskonale w tegoroczne Walentynki.

zdjęcie inspirowane bajką „Zakochany Kundel”, fot. Nikola Zborowska

Dzisiaj świętujemy Dzień Zakochanych i to z myślą o nich zaprosiliśmy Państwa do naszego fotograficznego konkursu, przygotowanego wspólnie z Restauracją Stary Młyn w Świdnicy. Do wygrania był voucher o wartości 200 zł na kolację dla dwojga. W puli nagród znalazły się także podwójne zaproszenia do Multikina. By mieć możliwość ich zdobycia należało przesłać do nas romantyczną fotografię.

Wspólnie spędzone chwile, romantyczne momenty, głębokie uczucia, pasje nas łączące i dowody miłości. Do redakcji wpłynęło ponad 70 walentynkowych fotografii czytelników. Spośród nich jury konkursowe wybrało 4 laureatów. Nagrodę główną w postaci voucheru do Restauracji Stary Młyn otrzymała – Nikola Zborowska. Bilety na randkę do kina zdobyli natomiast – Małgorzata Herba i Mateusz Okrasa,  Paulina i Piotr Rejkowicz oraz Monika Żuberek. Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i podzielenie się z nami Państwa wyjątkowymi fotograficznymi wspomnieniami.

Poniżej zwycięskie romantyczne fotografie

Zdjęcie z ostatnich wakacji – nasze zaręczyny- Małgorzata Herba i Mateusz Okrasa

Razem od zawsze – Monia i Kubuś, fot. Monika Żuberek

Wspólne chwile – Paulina i Piotr Rejkowicz

/red./

Poprzedni artykuł9 powodów, dla których sprzątanie biura lepiej powierzyć profesjonalistom
Następny artykułKWW Spoza Układu zaprasza do pracy w komisjach wyborczych. Można zarobić 1050 złotych