Strona główna Artykuł sponsorowany 9 powodów, dla których sprzątanie biura lepiej powierzyć profesjonalistom

9 powodów, dla których sprzątanie biura lepiej powierzyć profesjonalistom

0

Wciąż zastanawiasz się, czy do sprzątania biura lepiej zatrudnić pracownika na standardową umowę o pracę, czy może nawiązać współpracę z zewnętrzną firmą na zasadzie outsourcingu? Obydwa rozwiązania mają swoje plusy.

firma porządkowa wrocławCo dokładnie przemawia za powierzeniem czystości profesjonalnej firmie porządkowej?

  1. Doświadczenie, profesjonalizm i niezbędne know-how

Firmy sprzątające biura we Wrocławiu i innych dużych miastach mają swoje określone standardy. W wewnętrzne know-how wdrażają pracowników, wyposażając ich w wiedzę, umiejętności, normy oraz procedury. Tak usystematyzowane działanie nie jest możliwe do osiągnięcia w przypadku zatrudnienia jednej osoby odpowiadającej za sprzątanie.

  1. Profesjonalny sprzęt i skuteczne środki

Twoja organizacja nie musi ponosić kosztów zakupu detergentów, akcesoriów oraz sprzętu do sprzątania. W cenę abonamentu wliczona jest realizacja usług, jak również korzystanie z zasobów, jakie posiada firma sprzątająca. To o wiele bardziej opłacalne dla biura.

  1. Elastyczna współpraca

Niemal każda firma porządkowa działająca we Wrocławiu oferuje możliwość sprzątania biura po godzinach jego pracy. Dzięki temu czynności związane ze sprzątaniem nie utrudniają wykonywania obowiązków pracowników, a pomieszczenia zawsze są czyste.

  1. Regularność i terminowość

Dzięki szczegółowemu określeniu warunków umowy z firmą sprzątającą możesz mieć pewność, że owe warunki będą spełnione. Od Twoich potrzeb i warunków zależeć będzie częstotliwość sprzątania biura, a profesjonaliści zadbają o to, by regularnie i na czas przeprowadzić wszystkie czynności zawarte w umowie.

  1. Zapewnienie higienicznych warunków

Niezależnie od tego, czym zajmują się pracownicy biurowi w Twojej firmie, przepisy BHP określają, jakie warunki powinny panować w miejscu pracy. Specjaliści od sprzątania zadbają o to, by w pokojach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach panowała higieniczna czystość.

  1. Rzetelność

Współpraca na podstawie umowy ze ściśle określonymi warunkami sprawia, że obu stronom łatwiej jest weryfikować rzetelność w wypełnianiu umowy.

  1. Indywidualne dopasowanie do potrzeb

Przed podpisaniem umowy z firmą sprzątającą biura możesz określić częstotliwość sprzątania, czy życzysz sobie używania ekologicznych detergentów, ale też zakres czynności, np. mycie okien, odkurzanie wykładzin dywanowych, ścieranie kurzu z biurek i komputerów, mycie podłóg w łazienkach oraz firmowej kuchni itp.

  1. Brak konieczności zatrudniania pracownika

Ogromną zaletą współpracy na zasadzie outsourcingu jest to, że w razie urlopu albo zwolnienia lekarskiego pracownika wciąż możesz mieć pewność, że obowiązki zostaną wykonane. Firmy sprzątające to najczęściej całe zespoły fachowców, dlatego nie musisz martwić się o zastępstwo.

  1. Oszczędność czasu

Ponieważ zatrudnianiem fachowców zajmuje się firma sprzątająca, w Twoim biurze nie będzie musiała odbywać się rekrutacja ani wdrożenie pracownika. Wszystkie formalności kadrowe oraz płacowe leżą po stronie firmy porządkowej. Nie musisz o nic się martwić, a biuro zawsze będzie idealnie posprzątane.

W zależności od tego, na jaki zakres usług porządkowych się zdecydujesz oraz częstotliwość ich wykonania, cena może się różnić. Kwestie finansowe uzgodnisz z wykonawcą na etapie podpisywania umowy, np. na rok i w tym czasie koszty nie powinny wzrosnąć. To pozwoli Twojej firmie sprawnie zarządzać budżetem oraz uniknąć nieprzewidzianych wydatków.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMieszkaniec alarmuje o wyrzuconych w okolicy Hycla odpadach. Tymczasem to efekt akcji ekologa z Pszenna
Następny artykułZdjęcia zakochanych czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU NA WALENTYNKI]