Strona główna 0_Slider Konkurs na Dzień Zakochanych. Do wygrania kolacja dla dwojga w Starym Młynie!

Konkurs na Dzień Zakochanych. Do wygrania kolacja dla dwojga w Starym Młynie!

0

Dzień Zakochanych już 14 lutego. To doskonała okazja, by sprawić ukochanej osobie przyjemność. Może „druga połówka” ucieszy się z romantycznej kolacji w Restauracji Stary Młyn w Świdnicy lub ze wspólnego wyjścia do kina? Takie prezenty można wygrać w naszym tegorocznym walentynkowym konkursie!

Ukochanej osobie z pewnością sprawi radość romantyczna kolacja w dobrej restauracji. Taki prezent dla zakochanych o wartości 200 zł ufundowała Restauracja Stary Młyn, znajdująca się przy ul. Łącznej w Świdnicy. Wnętrza naszej restauracji odzwierciedlają miejsca naszego wypoczynku i relaksu w czasie wakacji, które w świetle lamp walczą z emocjami i gdzie równe światło świec wróży udany związek. Oferujemy Państwu doskonałą, tradycyjną kuchnię staropolską a także włoską. W menu mamy bogatą ofertę wyśmienitych potraw – zapewnia Stary Młyn. Z menu restauracji można zapoznać się na stronie: https://starymlynswidnica.pl/restauracja/menu/

A może randka w kinie? W naszym konkursie można zdobyć także bilety do kina w Świdnicy i zabrać ukochaną osobę na filmowe nowości. W walentynkowym repertuarze Multikina z pewności znajdziemy premiery odpowiednie dla każdego kinomana. Seanse można sprawdzić na stronie świdnickiego kina.

By wziąć udział w zabawie i mieć możliwość wygrania walentynkowych prezentów, należy przesłać do nas romantyczną  fotografię, wpisującą się w Dzień Zakochanych. Zdjęcie własnego autorstwa należy wysłać na adres [email protected]. Mail o temacie „Walentynki” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej), a także zgodę na publikację zdjęć (w tym wizerunku osób – jeśli znajdą się na fotografii) oraz danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. W mailu należy także wskazać preferowane nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego do godz. 10.00. Najciekawsze zdjęcia nagrodzi jury konkursowe. Ogłoszenie wyników konkursu wraz ze zwycięskimi zdjęciami opublikowane zostanie na portalu Świdnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułPierwszy „szczyt” Korony Wzgórz Ziemi Żarowskiej zdobyty [FOTO]
Następny artykułCzarny tydzień…