Strona główna 0_Slider Muzyczna podróż po świecie. Wygraj bilety na koncert w Świdnicy

Muzyczna podróż po świecie. Wygraj bilety na koncert w Świdnicy [KONKURS]

0

Od operetki po największe przeboje muzyki estradowej usłyszeć będziemy mogli w świdnickim teatrze. W muzyczną podróż zabierze publiczność wyjątkowa 10-osobowa grupa muzyków i solistów pochodząca z różnych krajów Europy. Koncert Muzyki Świata już 26 listopada o godz. 17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na to muzyczne wydarzenie.

Koncert Muzyki Świata to kolejny z serii koncertów pod hasłem od Operetki po Hity Muzyki Estradowej. Na żywo publiczność usłyszy wyjątkowe aranże, nieznane dotąd wersje znanych i uwielbianych utworów! Artyści zaprezentują między innymi Libertango (Akordeon), Arie ze Skrzypka na dachu, hity operetkowe, muzykę z filmu „Piraci z Karaibów” oraz „Zapach Kobiety”, piosenkę francuską (Edith Piaf), ujmujące ballady gruzińskie, jak i włoskie przeboje w wiązance Volare, My way i wiele innych, które pozostaną niespodzianką do dnia koncertu – przedstawia program organizator.

Wystąpią:

Zespół Adam Wojtasik Band w składzie:
Adam Wojtasik ( Lider Band ) – Saksofony
Marcin Janiszewski – fortepian
Karol Kozłowski – bas
Adam Zgrajka – perkusja
Sławomir Badowski – gitary
Aleksandra Budziarska – skrzypce
Joanna Dzidowska – wiolonczela

Soliści :

Ksenia Shaushyshvili – Sopran (Gruzja )
Sławomir Olgierd Kramm – Baryton
Andrij Melnyk – akordeon (Ukraina)

Czas trwania koncertu – 110 min.

Koncert Muzyki Świata odbędzie się 26 listopada o godz. 17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Bilety dostępne są na www.kupbilecik.pl lub w ŚOK Świdnica

Wygraj bilety na koncert!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Świata w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Koncert” na adres [email protected] do 22 listopada do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Jaki utwór muzyczny jest Twoim ulubionym i dlaczego?(wyjaśnij swój wybór w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułPo przełamanie z trudnym rywalem [BĘDZIE LIVE]
Następny artykułMała Pusia pilnie potrzebuje stałego domu [Aktualizacja]