Strona główna Sport Piłka nożna Po przełamanie z trudnym rywalem

Po przełamanie z trudnym rywalem [BĘDZIE LIVE]

0

W niedzielne, wczesne popołudnie w Świdnicy dojdzie do zamknięcia 15. kolejki spotkań Koleje Dolnośląskie IV ligi. Na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się ostatni bój w ramach tej serii meczów, w którym gospodarze – piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmą plasującą się w ścisłej czołówce ligi drużynę Moto-Jelcza Oława.

W ostatnich tygodniach biało-zielonym nie wiedzie się delikatnie mówiąc najlepiej. Po raz ostatni z trzech punktów cieszyliśmy 7 października, kiedy to ograliśmy u siebie Miedź II Legnica 1:0. Każda zła seria zawsze ma jednak swój koniec i w to wierzą biało-zieloni, którzy w niedzielę, 12 listopada pragną zrobić wszystko, by przed własnymi kibicami „odwrócić karty”. Zadanie nie będzie należało z pewnością do łatwych, bowiem do Świdnicy zawita czwarty na dziś, a trzeci przed startem tej serii spotkań Moto-Jelcz Oława.

Oławianie zostali dziś wyprzedzeni przez Miedź II Legnica (tyle samo punktów – 32, bezpośredni mecz 1:1, lepszy bilans goli rezerw pierwszoligowca), leci ci do zakończenia kolejki mają na dziś rozegrany o jeden pojedynek więcej. Gorzej wygląda sytuacja piłkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni po dzisiejszych meczach spadli na 14. pozycję w lidze, mając w swoim dorobku 15 „oczek”.

Czas uwierzyć w swoje umiejętności, podnieść głowy i przypomnieć sobie, że grać i rywalizować z każdym w tej lidze potrafimy. Przełamanie z zespołem z czołówki byłoby z pewnością pozytywnym kopem na ostatnie mecze w roku kalendarzowym 2023. Spotkanie pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Moto-Jelczem Oława odbędzie się w niedzielę, 12 listopada. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi na stadionie świdnickiego OSiR-u o 13.30. Wejściówki w cenie 10 zł (kobiety i dzieci do lat 16 – wstęp wolny). Dla tych, którzy nie dotrą na stadion przygotowana zostanie tekstowa RELACJA LIVE.

/MDvR/

Poprzedni artykułBiegowo dla Niepodległej Polski [181 ZDJĘĆ]
Następny artykułMuzyczna podróż po świecie. Wygraj bilety na koncert w Świdnicy [KONKURS]