Strona główna 0_Slider Muzyczna podróż po świecie. Koncert już w niedzielę w Świdnicy

Muzyczna podróż po świecie. Koncert już w niedzielę w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Od operetki po największe przeboje muzyki estradowej usłyszeć będziemy mogli w świdnickim teatrze. W muzyczną podróż zabierze publiczność wyjątkowa 10-osobowa grupa muzyków i solistów pochodząca z różnych krajów Europy. Koncert Muzyki Świata już 26 listopada o godz. 17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na to muzyczne wydarzenie. Kto je otrzymał?

Koncert Muzyki Świata to kolejny z serii koncertów pod hasłem od Operetki po Hity Muzyki Estradowej. Na żywo publiczność usłyszy wyjątkowe aranże, nieznane dotąd wersje znanych i uwielbianych utworów! Artyści zaprezentują między innymi Libertango (Akordeon), Arie ze Skrzypka na dachu, hity operetkowe, muzykę z filmu „Piraci z Karaibów” oraz „Zapach Kobiety”, piosenkę francuską (Edith Piaf), ujmujące ballady gruzińskie, jak i włoskie przeboje w wiązance Volare, My way i wiele innych, które pozostaną niespodzianką do dnia koncertu – przedstawia program organizator.

Wystąpią:

Zespół Adam Wojtasik Band w składzie:
Adam Wojtasik ( Lider Band ) – Saksofony
Marcin Janiszewski – fortepian
Karol Kozłowski – bas
Adam Zgrajka – perkusja
Sławomir Badowski – gitary
Aleksandra Budziarska – skrzypce
Joanna Dzidowska – wiolonczela

Soliści :

Ksenia Shaushyshvili – Sopran (Gruzja )
Sławomir Olgierd Kramm – Baryton
Andrij Melnyk – akordeon (Ukraina)

Czas trwania koncertu – 110 min.

Koncert Muzyki Świata odbędzie się 26 listopada o godz. 17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Ostatnie bilety dostępne są  m.in. na stronie ŚOK Świdnica

Kto wygrał bilety na koncert?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Świata w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczyło przesłać do nas odpowiedź pytanie – Jaki utwór muzyczny jest Twoim ulubionym i dlaczego?(wyjaśnij swój wybór w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Podwójne wejściówki wygrali – Katarzyna Rębilas oraz Karolina Biniek. Gratulujemy! Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułNajlepsze pomysły na prezent: Znajdź idealny upominek dla bliskich
Następny artykułŚpiewali i wygrywali nagrody. Festiwal Piosenki Angielskiej po raz 18. [ FOTO]