Strona główna 0_Slider Galeria Świdnicka opanowana przez siłaczy

Galeria Świdnicka opanowana przez siłaczy [FOTO]

0

To była zacięta i emocjonująca walka rozgrywana w mocnej, międzynarodowej obsadzie… Za nami piąta edycja zawodów siłowych o „Puchar Świdnickiego Dzika w wyciskaniu sztangi leżąc” oraz piąty „Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w podnoszeniu ciężarów”.

Siłacze swoje umiejętności zaprezentowali w sobotę, 30 września na terenie Galerii Świdnickiej. O Puchar Świdnickiego Dzika powalczyli siłacze z całej Polski, rywalizując w klasyfikacji pań i panów w kilku kategoriach wagowych, a także trzech kategoriach OPEN. Zawody miały charakter otwarty, a dodatkowo odbyły się zawody dedykowane tylko mieszkańcom Świdnicy na Najsilniejszego Świdniczanina i Najsilniejszą Świdniczankę. Ponadto rozegrany został Turniej Młodych Talentów w podnoszeniu ciężarów, podczas którego zaprezentowali się zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Organizatorami wydarzenia byli: MKS Polonia Świdnica – sekcja akrobatyki, Urząd Miejski w Świdnicy oraz Galeria Świdnicka.

/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński, Michał Nadolski/

Poprzedni artykułRywalizowali w ekonomicznej jeździe i poznawali region. Za nami jubileuszowy Rajd o Kropelce [FOTO/VIDEO]
Następny artykuł168 uczestników na starcie IX Jaroszowskiego Marszobiegu Przełajowego [FOTO]