Strona główna 0_Slider Zdjęcia czytelników z wakacji 2023

Zdjęcia czytelników z wakacji 2023 [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Wakacje nad Bałtykiem czy nad polskimi jeziorami, wędrówki po pięknych pasmach górskich w Polsce czy w Czechach, wypoczynek z rajskimi plażami w różnych zakątkach świata czy urokliwe widoki z wycieczek do Włoch, Chorwacji, Brazylii czy Norwegii. Jak udało się spędzić naszym Czytelnikom tegoroczny letni wypoczynek? Zobacz nagrodzone fotografie konkursu „Moje wakacje 2023”.

Wakacje 2023, Kołobrzeg-Grzybowo, fot. Małgorzata Piotrowska

W ramach konkursu „Moje wakacje 2023” nasi czytelnicy przysłali ponad 150 zdjęć, przedstawiających urokliwe miejsca odwiedzane podczas urlopu czy po prostu w wolnej chwili latem. Dziękujemy za wszystkie uwiecznione krajobrazy w górach, nad jeziorem czy nad morzem, z dalekich czy bliskich podróży.

Niezwykłe, piękne, zachwycające, pomysłowe… Redakcja portalu miała nie lada wyzwanie, by wybrać zwycięskie zdjęcia. W puli nagród znalazły się: 20 biletów na dowolne seanse w Multikinie w Świdnicy, plus dodatkowe 15 biletów do świdnickiego kina, a także 3 zestawy upominkowe Swidnica24.pl (kubek, talerzyk i podstawek). Kto je otrzymał?

Laureatami konkursu zostali: Przemysław i Edyta Dziagacz, Aneta Lewandowska, Edyta Kuc, Sebastian Olejniczak, Marta Wolańska, Małgorzata Piotrowska, Krzysztof Szczepański, Mirosława Banaś, Agnieszka Gerus, Żaneta Tomaszewska, Marcin Bednarz, Łukasz Jóźwiak, Ilona Waligórska, Piotr Janic, Adrian Kempiński, Rafał Denes, Agnieszka Ziomek, Krystyna Górkowa, Kamila Sasnal, Maciej Dobrowolski i Urszula Malicka. Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszone do konkursu fotografie i podzielenie się z nami Państwa wakacyjnymi wspomnieniami.

Poniżej galeria autorów nagrodzonych zdjęć

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułListwy boczne i nakładki na progi – dlaczego warto je posiadać?
Następny artykułKierował pod wpływem narkotyków, przy sobie miał kolejną porcję