Strona główna Konkursy „Zaręczony pogrążony”. Wygraj bilety na komedię w doborowej obsadzie

„Zaręczony pogrążony”. Wygraj bilety na komedię w doborowej obsadzie [KONKURS]

0

„Czy zaręczyny mogą stać się dla mężczyzny początkiem końca? Czy koniec może stać się dla mężczyzny nowym początkiem? Czy mężczyzna w ogóle potrafi odróżnić początek od końca? I co tak naprawdę jest najczęstszym powodem męskich problemów? Nadmiar, oto prawdziwa przyczyna męskich kłopotów.” Zaręczyny są osnową dla przebojowego spektaklu komediowego, który 22 września zagości na deskach teatru w Świdnicy. Dla czytelników Świdnica24.pl mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki.

Jedna kobieta w życiu mężczyzny, to już powód do poważnej refleksji, do głębokich przemyśleń i do stanowczych konstatacji… Dwie kobiety w życiu mężczyzny, to absolutna nieroztropność ocierająca się o brak rozwagi. Trzy kobiety w życiu mężczyzny, to karygodna lekkomyślność. Zaś cztery kobiety w życiu mężczyzny, to już po prostu katastrofa. Szczególnie cztery kobiety jednocześnie…. Zemsta kobiety, to najgorsze, co spotkać może mężczyznę z nadmiarem kobiet. Zemsta jednej kobiety, to problem nie lada. Zemsta dwóch kobiet, to czyściec z widokami na piekło. Zemsta trzech kobiet, to piekło bez widoków na czyściec. Zaś zemsta czterech kobiet, to po prostu koniec. Mężczyzny. Szczególnie zemsta czterech kobiet jednocześnie… Bohater zwariowanej farsy „Zaręczony pogrążony” musi poradzić sobie i z nadmiarem kobiet i z ich zemstą. Cztery urocze panie w brawurowym stylu urządzają mu wycieczkę z męskiego raju poprzez koedukacyjny czyściec, aż na dno męskiego piekła. I może lepiej dla niego, żeby to wszystko tam przeczekał… Piekielnie zabawna włoska komedia, w piekielnie ostrym tempie i w piekielnie śmiesznej obsadzie.

Obsada:
Katarzyna Zielińska/Anna Matusiak
Elżbieta Romanowska/Alżbeta Leńska
Karolina Nowakowska
Katarzyna Sowińska
Mikołaj Krawczyk
Tomasz Dedek/Tomasz Dutkiewicz

22 września, godz. 17.30 i 20.30
sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43
bilety 120/100 zł  na www.bilety.sok.com.pl

Wygraj zaproszenie na spektakl w Świdnicy!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Pogrążony zaręczony”. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Pogrążony zaręczony” na adres [email protected] do 18 września do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na spektakl?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułSport przed i po II wojnie światowej w Żarowie. Wyjątkowa wystawa
Następny artykułPojechały do pracy w Niemczech, nie dostały zapłaty. „Biznesmen” z prokuratorskimi zarzutami