Strona główna 0_Slider Spektakl komediowy „Zaręczony pogrążony” już w piątek w Świdnicy. Kto wygrał zaproszenia?

Spektakl komediowy „Zaręczony pogrążony” już w piątek w Świdnicy. Kto wygrał zaproszenia?

0

Czy zaręczyny mogą stać się dla mężczyzny początkiem końca? Czy koniec może stać się dla mężczyzny nowym początkiem? Czy mężczyzna w ogóle potrafi odróżnić początek od końca? I co tak naprawdę jest najczęstszym powodem męskich problemów? Nadmiar, oto prawdziwa przyczyna męskich kłopotów.” Zaręczyny są osnową dla przebojowego spektaklu komediowego, który 22 września zagości na deskach teatru w Świdnicy. Dla czytelników Świdnica24.pl mieliśmy do wygrania dwie podwójne wejściówki. Kto je otrzymał?

Jedna kobieta w życiu mężczyzny, to już powód do poważnej refleksji, do głębokich przemyśleń i do stanowczych konstatacji… Dwie kobiety w życiu mężczyzny, to absolutna nieroztropność ocierająca się o brak rozwagi. Trzy kobiety w życiu mężczyzny, to karygodna lekkomyślność. Zaś cztery kobiety w życiu mężczyzny, to już po prostu katastrofa. Szczególnie cztery kobiety jednocześnie…. Zemsta kobiety, to najgorsze, co spotkać może mężczyznę z nadmiarem kobiet. Zemsta jednej kobiety, to problem nie lada. Zemsta dwóch kobiet, to czyściec z widokami na piekło. Zemsta trzech kobiet, to piekło bez widoków na czyściec. Zaś zemsta czterech kobiet, to po prostu koniec. Mężczyzny. Szczególnie zemsta czterech kobiet jednocześnie… Bohater zwariowanej farsy „Zaręczony pogrążony” musi poradzić sobie i z nadmiarem kobiet i z ich zemstą. Cztery urocze panie w brawurowym stylu urządzają mu wycieczkę z męskiego raju poprzez koedukacyjny czyściec, aż na dno męskiego piekła. I może lepiej dla niego, żeby to wszystko tam przeczekał… Piekielnie zabawna włoska komedia, w piekielnie ostrym tempie i w piekielnie śmiesznej obsadzie.

Obsada:
Katarzyna Zielińska/Anna Matusiak
Elżbieta Romanowska/Alżbeta Leńska
Karolina Nowakowska
Katarzyna Sowińska
Mikołaj Krawczyk
Tomasz Dedek/Tomasz Dutkiewicz

22 września, godz. 17.30 i 20.30
sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43
bilety 120/100 zł  na www.bilety.sok.com.pl

Kro wygrał zaproszenia na spektakl w Świdnicy?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Zaręczony pogrążony”. By wziąć udział w konkursie wystarczyło przesłać do nas e-maila z odpowiedzią na pytanie – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na spektakl?(wyjaśnij w kilku zdaniach). Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Po jednej podwójnej wejściówce otrzymali – Grzegorz Buzarewicz oraz Alina Mielniczek. Gratulacje!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/materiały – organizatora/

Poprzedni artykułKuba Cwaniak zamieszał „na dzielni” [FOTO]
Następny artykułFestiwal Filmowy Spektrum w Świdnicy po raz 9. Znany jest już termin