Strona główna 0_Slider Motocykliści z całej Europy zjechali do Dobromierza

Motocykliści z całej Europy zjechali do Dobromierza [FOTO]

0

W niewielkim Dobromierzu zaroiło się od motocykli najróżniejszych marek. Na zaproszenie MC Trust Poland odpowiedzieli pasjonaci jednośladów z Polski i wielu krajów europejskich. Przez miejscowość przejechała imponująca parada.

Międzynarodowy Zlot Motocyklowy organizowany przez MC Trust Poland, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminę Dobromierz w ubiegłym roku zyskał uznanie i na drugiej edycji nie zabrakło uczestników. – Przyjechało do nas sporo ludzi ze świata, są motocykliści z Rumunii, Belgii, Niemiec, a nawet jeden chłopak z Tajlandii. Są kluby z całej Polski – mówi Bartek Imberger z MC Trust Poland. Przyjeżdżają, by się dobrze bawić wśród osób dzielących tę samą pasję.

Motocykliści zjawili się już w piątek i bawili się podczas koncertów. Kolejne muzyczne wydarzenia zaplanowano na dzisiaj, a wystąpią Hortus oraz Jackie Kozz Rock Band oraz Sama River Blues. Organizatorzy do wspólnej zabawy zaprosili mieszkańców, organizując zabawy dla najmłodszych, dmuchańce i grill. Każdy mógł sfotografować się przy wybranym motocyklu i porozmawiać z właścicielem.

Zlot potrwa do niedzieli, a na finał zaplanowano zwiedzanie wieży widokowej w Dobromierzu.

/red./
fot. Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułOSP w Gogołowie z nową remizą [FOTO]
Następny artykułMłode siatkarki zakończyły bardzo pracowity i udany sezon 2022/2023 [FOTO]