Strona główna 0_Slider Młode siatkarki zakończyły bardzo pracowity i udany sezon 2022/2023

Młode siatkarki zakończyły bardzo pracowity i udany sezon 2022/2023 [FOTO]

0

Młodzieżowy Klub Siatkówki Polonia Świdnica zakończył swój premierowy sezon. Miła uroczystość miała miejsce w sobotę, 17 czerwca na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej.

Sobotnie podsumowanie premierowego sezonu w naszym młodym klubie było okazją do podziękowania wszystkim tym, którzy wspierają naszą działalność – władzom miasta Świdnicy i władzom powiatu świdnickiego, firmom wspierającym klub finansowo i wspaniałym rodzicom, którzy razem z nami budują biało-zieloną rodzinę – mówi Tomasz Gołowkin, prezes Młodzieżowego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica i dodaje. – Jestem dumny i niezmiernie szczęśliwy z osiągnięć naszych młodych zawodniczek, które w tym pierwszym sezonie pokazały, że już należą do krajowej czołówki w swoich kategoriach wiekowych. To zasługa ich ciężkiej pracy, ale też i pracy sztabu trenerskiego, któremu w tym miejscu składam podziękowania za ich pasję i poświęcenie.

Nasz klub jest otwarty dla każdej dziewczynki w wieku od 5 do 15 lat, chcącej poznać tajniki siatkówki – mówi trener ćwierćfinalistek mistrzostw Polski w kategorii młodziczek, Michał Tomiałowicz. Od nowego sezonu będzie funkcjonowało 12 grup treningowych o różnym poziomie zaawansowania. Władze MKS-u Polonia Świdnica zapraszają do śledzenia swojego profilu na Facebooku, gdzie we wrześniu pojawią się informacje o zajęciach w roku szkolnym 2023/2024.

/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułMotocykliści z całej Europy zjechali do Dobromierza [FOTO]
Następny artykułSłodycze i kredki zamiast biletu. Już dzisiaj koncert Viento na rzecz Domu Dziecka