Strona główna 0_Slider Wyjątkowe życzenia czytelników z okazji Dnia Mamy

Wyjątkowe życzenia czytelników z okazji Dnia Mamy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Pełne miłości, wdzięczności, doceniające ich bezinteresowne oddanie i ciepło, jakim nas otaczają. Kochanym mamom w dniu ich święta wyjątkowe życzenia składają Czytelnicy i Czytelniczki portalu Świdnica24. Otrzymaliśmy je w ramach tegorocznego konkursu z okazji Dnia Mamy.

Do naszego konkursu wpłynęło około 20 zgłoszeń z życzeniami na Dzień Mamy. Dzięki świdnickiemu Multikinie wiele z nich mogliśmy nagrodzić zaproszeniami na seanse filmowe. Podwójne wejściówki otrzymali – Kinga Kraińska, Anna Krzyszkowska-Mojsa, Izabela Tomala, Katarzyna Szymańska, Dominika Jasinowska, Damian Konopski, Joanna Lurka i Dagmara Jawień.

Aktualnie w repertuarze  Multikina znajdziemy filmy idealne na prezent dla mamy jak, chociażby komedię kryminalną „Mafia Mamma”, romans „Miłość na nowo” czy aktorską wersję klasycznej animacji Disneya „Mała Syrenka”. Nowości filmowe w świdnickim kinie można sprawdzić na stronie: https://multikino.pl/

Poniżej prezentujemy życzenia na Dzień Mamy 2023r. nagrodzonych Czytelników:

Kinga Kraińska:

Droga Mamo,
Z okazji Dnia Matki chciałabym przekazać Ci najpiękniejsze życzenia! Twoje niezwykłe oddanie, miłość i poświęcenie są dla mnie nieocenione. Dziękuję Ci za wszystko, czym obdarzyłaś mnie przez te wszystkie lata.
Twoje serce jest pełne ciepła, troski i niezłomnej siły. Twoja mądrość i życzliwość są dla mnie natchnieniem każdego dnia. Niezależnie od tego, jak bardzo może być trudno, zawsze znajdujesz siłę, by być moją podporą i motywacją. Twoje ramiona są moją oazą spokoju, bezpieczeństwa i miłości. Twój uśmiech jest dla mnie promykiem nadziei w najciemniejszych chwilach. Twoja obecność czyni mój świat piękniejszym miejscem. Dziękuję Ci za Twoją nieustającą pracę i poświęcenie, za wszystkie poranki spędzone przygotowując śniadanie, za godziny spędzone nad pomocą w nauce, za troskę i pielęgnację, za każdy uśmiech i łzę, którą dzielisz ze mną. Jesteś moją Mamą nie tylko w dniu dzisiejszym, ale każdego dnia mojego życia. Nie ma słów, które w pełni wyraziłyby wdzięczność, jaką czuję za to, że jesteś moją mamą! Twoja miłość jest bezgraniczna i niezastąpiona.

Kocham Cię, Mamo, z całego serca! Twoja córka – Kinga.

Anna Krzyszkowska-Mojsa:

Najdroższa Mamuniu,
W tym roku obie kończymy okrągłe urodziny Ty 70 te ja 50 te, bedzie okazja gdzies razem wyskoczyć Życzę Ci w tym cudownym dniu samych dobroci i ogromu życzliwości,  uśmiechaj się jak zawsze, czym ciągle zjednujesz sobie wszystkich wokół. Niech Twoje dobre serce wciąż niesie radość innym. A nasze długie rozmowy (teraz częściej Twoje z wnuczką) niech nigdy się nie kończą.

Wszystkiego najlepszego Kochana.

Izabela Tomala:

Kochana Mamo!
W tym wspaniałym dniu, chcę Ci podziękować za Twoją nieskończoną miłość, poświęcenie, troskę i zawsze otwarte serce. Życzę Ci wiele radości, uśmiechu i mnóstwa niezapomnianych chwil. Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie robisz i wiedz, że bardzo to doceniam. Jesteś najlepszą Mamą na świecie!
Twoja córka Iza.

Roksana Mikołajek:

Hej mamo, chciałam Ci podziękować. Tobie w poplamionej mlekiem bluzce. I Tobie w pięknym żakiecie oraz delikatnym makijażu. Widziałam jak płakałaś pod szafą, ale widziałam też najpiękniejsze uśmiechy. Patrzyłam w smutne oczy,które kolejną noc walczyły z gorączką i te radosne cieszące się zdanym egzaminem. Widziałam morze porażek i oceany sukcesów. Ale gdziekolwiek spojrzałam widziałam ciebie! Najwytrwalszą, najodważniejszą! I nie ważne czy dziś masz 20, 40 czy 60 lat, jesteś najlepszą mamą! I wiesz, dzięki, że dajesz radę. Codziennie. Ja, Ty i one.

Katarzyna Szymańska:

Czego Ci mogę życzyć moja mamo miła? Byś była szczęśliwa i się o nic nie martwiła. By Twoje życie było usłane różami , ze wszystkimi spełnionymi marzeniami. Byś się zawsze uśmiechała i smutku unikała. By nie zabrakło Ci radości, niech w Twoim życiu pomyślność codziennie gości. Życzę ci wycieczki dookoła świata, z piękną pogodą w środku lata. Oby Ci zawsze dopisywało zdrowie , że jesteś najlepszą mamą na świecie niech każdy się dziś dowie. Za wszystko wdzięczna Tobie jestem, dlatego obdarzam Cię wierszykowym gestem. Samych dobrych chwil i słodyczy Twoja córka dzisiaj życzy. 

Dominika Jasinowska

Kochana Mamo w Dniu Twojego Święta życzę Ci:
Szczęścia- naucz się je odkrywać w codziennych chwilach,
Radości- szukaj jej w małych rzeczach,
Sukcesów- zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym,
Spokoju- spróbuj odnaleźć swoją wewnętrzną równowagę,
Przyjaźni- bo „Przyjaciele są jak ciche anioły”, pomagają, wspierają, czuwają,
Spełnienia marzeń- nie bój się marzyć i dążyć do spełnienia Twoich pragnień,
Samorealizacji- która pozwoli Ci na realizację własnych celów i ambicji oraz zdobywanie nowych umiejętności,
Uśmiechu- każdego dnia. Gdy Ty się uśmiechasz, świat wydaje się piękniejszy.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!!!

Damian Konopski:

Dnie urocze, piękne, młode,
w drodze życia napotkamy,
ale jednym z najpiękniejszych,
będzie dzień naszej mamy.
Kocham ciebie ponad wszystko
Chciałbym abyś była blisko
Jak najdłużej w zdrowiu była
To jest twoja wielka chwila
Byś marzenia swe spełnia.
Życzę tobie prosto z serca
Ciesz się życiem jesteś wielka.

Joanna Lurka:

Mamo,
Słowa Twoje zawsze koją,
dom Twój moją jest ostoją.
Jesteś dla mnie niczym słońce
Twoje słowa są kojące.
Gdy cię widzę znika ból
Z tobą pójdę w każdy bój.
Jesteś niczym anioł stróż
Potrzebuję cię co rusz.
A mi właśnie jest to dane,
mieć tak wyjątkową Mamę!

Dagmara Jawień:

Pierwszy uśmiech, ząbek, słowo i uczucie, że Cię mam. Później szkoła, miłość, praca i uczucie, że wciąż Cię mam. Kolej życia, dom, Rodzina i uczucie, że nadal Cię mam. Radość, wspólne chwile, uśmiech, niech przez długi czas towarzyszą Nam. Dziękuję Mamo, że Cię mam!

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszone do konkursu życzenia! Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych w portalu Swidnica24 znajdziesz TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułZawodnik Saiyan Świdnica MMA wicemistrzem Polski!
Następny artykuł„Tolo i Bolo ratują Lisią Górkę”. Nowy cykl powieści przygodowych dla dzieci już w księgarniach!