Strona główna Artykuł sponsorowany 10 korzyści z integracji Allegro z Empik

10 korzyści z integracji Allegro z Empik

0

Integracja Allegro Empik przynosi wiele korzyści zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. W tym artykule przedstawione zostały najważniejsze korzyści idące z połączenia tych dwóch platform. Oto 10 powodów, dla których warto zintegrować ze sobą Allegro i Empik. 

Korzyści połączenia Empik i Allegro

Empik i Allegro to dwie znane i cenione marki w polskim świecie handlu elektronicznego. Teraz, dzięki ich integracji, klienci mogą cieszyć się jeszcze większymi korzyściami podczas zakupów.

 1. Rozszerzenie asortymentu i różnorodność produktów

Empik jest znanym dostawcą książek, muzyki, filmów, gier i wielu innych produktów kulturalnych. Dzięki integracji z Allegro, oferta Empiku zostaje poszerzona o jeszcze większą różnorodność. Teraz użytkownik może znaleźć nie tylko swoje ulubione książki, ale także elektronikę, odzież, kosmetyki i wiele innych produktów, wszystko w jednym miejscu.

 1. Wygodne zakupy w jednym miejscu

Dzięki integracji Empik z Allegro, internauci mają możliwość dokonywania zakupów z obu platform w jednym miejscu. To ogromne ułatwienie dla wszystkich klientów, którzy szukają wygody i oszczędności czasu. Nie muszą już otwierać kilku kart, by porównać ceny lub przeglądać różne strony w poszukiwaniu najlepszej oferty.

 1. Bezpieczne transakcje

Bezpieczeństwo transakcji jest kluczowe podczas zakupów online. Dzięki integracji Empik z Allegro, klienci mają pewność, że transakcje są nadal chronione. Allegro ma bogate doświadczenie w zakresie zapewniania bezpieczeństwa swoim użytkownikom, a teraz ta wiedza i technologia zostaje przeniesiona na platformę Empik.

 1. Integracja programów lojalnościowych

Klienci mogą korzystać z programów lojalnościowych obu marek jednocześnie. To oznacza, że zarówno zakupy w Empiku, jak i na Allegro przyczyniają się do zbierania punktów i otrzymywania dodatkowych korzyści.

 1. Wyjątkowe oferty i promocje

Kiedy dwie potężne marki łączą siły, można spodziewać się wyjątkowych ofert i promocji. Integracja Empik z Allegro przynosi właśnie takie korzyści. Użytkownicy mogą być na bieżąco z najlepszymi okazjami i promocjami zarówno z Empiku, jak i Allegro.

 1. Dostęp do opinii i recenzji

Podczas dokonywania zakupów internautom zależy na opinii innych osób. Dzięki integracji Empik z Allegro, klienci mają łatwy dostęp do opinii i recenzji produktów. Mogą sprawdzić, co inni użytkownicy myślą o konkretnym produkcie przed podjęciem decyzji zakupowej.

 1. Wsparcie dla sprzedawców

Jeśli jesteś sprzedawcą i posiadasz konto na Allegro, teraz możesz jeszcze łatwiej dotrzeć do większej liczby klientów poprzez integrację z Empikiem. To oznacza większą widoczność i szanse na zwiększenie sprzedaży. Dodatkowo, dzięki połączeniu tych dwóch platform, masz łatwy dostęp do narzędzi i funkcji, które pomogą Ci w zarządzaniu swoimi ofertami i zamówieniami.

 1. Szybka dostawa i odbiór osobisty

Wygodna i szybka dostawa to ważny element udanego doświadczenia zakupowego. Integracja Empik z Allegro zapewnia szeroką gamę opcji dostawy, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz wybrać dostawę kurierską, paczkomaty lub odbiór osobisty w jednym z wielu punktów odbioru. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, jak i kiedy otrzymasz swoje zamówienie.

 1. Integracja mobilna i aplikacje

W dzisiejszym świecie, korzystanie z urządzeń mobilnych stało się nieodłączną częścią życia. Dlatego integracja Empik z Allegro obejmuje także aplikacje mobilne, które umożliwiają wygodne i intuicyjne zakupy na smartfonie lub tablecie. Bez względu na to, gdzie znajduje się klient, ma on pełny dostęp do połączonej platformy Allegro-Empik.

 1. Personalizacja i rekomendacje

Dzięki integracji Empik z Allegro, platforma może lepiej poznać preferencje i zainteresowania. To oznacza, że użytkownicy otrzymują bardziej personalizowane rekomendacje i sugestie produktów, które mogą ich zainteresować.

Korzyści z integracji Allegro Empik – podsumowanie

Integracja Allegro Empik otwiera nowe perspektywy dla klientów, oferując im wygodne i kompleksowe rozwiązania zakupowe. Ta synergia dwóch potężnych graczy na polskim rynku e-commerce pozwoli na jeszcze lepsze zaspokajanie potrzeb konsumentów.

Integracja e-commerce z platformami handlowymi może dla niektórych przedsiębiorców być wyzwaniem. Specjaliści Apilo dysponują odpowiednią wiedzą oraz narzędziami, które pozwolą na sprawne i bezproblemowe połącznie Twojego sklepu z marketplace. Przekaż firmę w odpowiednie ręce i osiągnij upragnione cele biznesowe.

Apilo

Stworzona przez firmę platforma multichannel ma na celu wspieranie procesów sprzedaży, automatyzację i obniżenie całościowych kosztów ich realizacji.

Najpopularniejsze z oferowanych integracji:

 • Integracje z Allegro,
 • Integracje z Empik,
 • Integracje z Amazon,
 • Integracje z Ebay,
 • Integracje z OLX,
 • Integracje z Ceneo,
 • Integracje z EMAG,
 • Integracje z Shoper,
 • Integracje z Woocommerce,
 • Integracje z Inpost,
 • Integracje z DPD,
 • Integracje z UPS,
 • Integracje z Orlen Paczka.

I wiele innych.

Sprawdź wszystkie integracje na: https://apilo.com/pl/integracje/

Adres firmy:
Apilo Spółka z o.o.
Pawia 9, 31-154 Kraków

Telefony:
+48 12 44 66 800
+48 728 454 947

Strona WWW: https://apilo.com/pl/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułBracia Romanikowie z medalami Pucharu Polski
Następny artykułNiedobory i ich negatywny wpływ na stawy