Strona główna 0_Slider Mierzymy się z Galakticosem i walczymy o zdrowe serduszko Agatki

Mierzymy się z Galakticosem i walczymy o zdrowe serduszko Agatki [RELACJA LIVE]

0

Zespół IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmuje na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sąsiadującą z nami w tabeli ekipę Galakticosu Solna. Biało-zieloni znów włączają się do walki o zdrowie i życie Agatki Salamon, przeznaczając całą pulę ze sprzedanych dziś wejściówek na operację serca 3-letniej córki kapitana naszej drużyny – Patryka. Spotkanie rozpocznie się o 16.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Zagramy dziś w składzie: Kot, Moskwa, Sowa, Kasprzak, Frankowski, Salamon, Paszkowski, Nazar, Szydziak, Wojciechowski, Trzepacz.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – dobra akcja gości – zawodnik rywali próbował lobować Kota, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

5′ – trochę zabawy w okolicy naszej szesnastki, na szczęście przeciwnicy tego nie wykorzystują.

7′ – dorzucamy piłkę w pole karne, dobrze interweniują obrońcy przyjezdnych.

9′ – obie ekipy będą dziś walczyć o pełną pulę – przed rozpoczęciem tego starcia jedni i drudzy legitymują się taką samą liczbą zdobytych punktów (39), plasując się na czwartej i piątej lokacie.

12′ – groźnie uderza z dystansu Matusik – z małymi problemami, ale skutecznie broni Kot.

15′ – pierwszy kwadrans gry za nami, nieco więcej z gry mają goście, którzy zachęcają nas teraz do tego żebyśmy to my utrzymywali się dłużej przy piłce i grali atakiem pozycyjnym.

17′ – uderzamy na bramkę strzeżoną przez Janiczaka – strzał Paszkowskiego broni golkiper z Solnej.

19′ – Trzepacz znajduje się w doskonałej sytuacji – znakomicie wrócili jednak obrońcy, wygarniając futbolówkę.

21′ – Drożyński – żółta kartka.

23′ – coraz groźniejsi biało-zieloni, to my przejmujemy inicjatywę – bardzo niebezpieczny centro-strzał Wojciechowskiego – z trudem broni Janiczak.

24′ – Sowa uderza z okolicy linii pola karnego – piłka niewiele, ale jednak przelatuje obok słupka.

26′ – odpowiedź rywali – pierwsza próba zablokowana, druga niecelna.

28′ – dośrodkowuje Paszkowski – główkuje Trzepacz, niestety dla nas niedokładnie.

32′ – tempo meczu wrasta, emocje również.

35′ – Sowa miał okazję do strzału w okolicy 20. metra – chyba niepotrzebnie szukał jeszcze partnera i próbował się dzielić piłką.

38′ – wpada w pole karne Szydziak, ale czysto jest powstrzymywany przez rywali – kontra gości zakończona niecelnym strzałem.

39′ – znakomita indywidualna akcja Paszkowskiego, nasz pomocnik w ostatniej chwili zatrzymany.

41′ – Frankowski – żółta kartka.

43′ – rzut rożny dla przeciwników – pewnie spisujemy się w defensywie.

45′ – koniec pierwszej połowy – 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – Kozachenko zmienia Frankowskiego.

48′ – wyborna okazja gospodarzy – Sowa przegrywa sytuacje jeden na jednego z Janiczakiem.

50′ – znów groźnie w okolicach pola karnego rywali – brakuje precyzji.

51′ – goście wychodzą z zabójczą kontrą 6 na 3, ale nie oddają nawet strzału…!

54′ – rzut rożny dla Galakticosu – pewnie piąstkuje Kot.

55′ – kontra świdniczan – Kozachenko uderza niedokładnie, chwilę później strzałem głową próbuje jeszcze Trzepacz, ale też bezskutecznie.

59′ – faulowany w polu karnym Kasprzak – jest rzut karny!

60′ – Trzepacz pewnie trafia na 1:0!!!

61′ – boisko opuszczają Szydziak i Sowa – w ich miejsce Traczyk oraz Kotyla.

66′ – Traczyk – żółta kartka.

68′ – Nazar znakomicie utrzymał się na nogach i oddał potężny strzał na bramkę rywali – piłka minęła o włos światło bramki.

71′ – oddajemy nieco pole gry rywalom, zacieśniając szyki obronne, starając się wyprowadzać szybkie ataki – oby ta taktyka przyniosła skutek.

74′ – Trzepacz – żółta kartka.

76′ – Moskwa – żółta kartka.

77′ – Antosik wchodzi na boisko za Wojciechowskiego.

78′ – Paszkowski – żółta kartka.

79′ – Migas zastępuje Trzepacza.

81′ – Traczyk dogrywa idealną piłkę do Kotyli, ten fatalnie pudłuje z okolicy 10. metra.

82′ – niewykorzystana sytuacja się zemściła – faulujemy we własnym polu karnym i jedenastka. Na szczęście rywale obijają poprzeczkę – dalej 1:0 dla gospodarzy!!!

87′ – seria wrzutek w nasze pole karne – dobrze spisujemy się w defensywie.

90′ – Kozachenko dośrodkowuje do Antosika – ten uderza tylko w boczną siatkę.

90+ – Paszkowski wybija piłkę zmierzającą do sieci po rzucie rożnym.

koniec meczu – wygrywamy 1:0!!!

Poprzedni artykułPijany awanturnik na dworcu, libacja w parku, telefon w studzience. Interwencje straży miejskiej
Następny artykułMiasta, wsie, lasy zasypane butelkami i puszkami. Pomoże system kaucyjny?