Strona główna 0_Slider Zbliża się jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Świebodzicach

Zbliża się jubileuszowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Świebodzicach

0

Setki wyjątkowych psów i okazja do zapoznania się z wieloma także rzadkimi rasami czworonogów. Wkrótce w Świebodzicach odbędzie się jubileuszowa 70. Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Wydarzenie zaplanowano 18 i 19 marca.

Wystawa Psów Rasowych w Świebodzicach 2022, źródło: facebook Związku Kynologicznego w Polsce – Oddział w Wałbrzychu

Hodowcy i wystawcy z Polski, Czech i Niemiec spotkają się w Świebodzicach, by zaprezentować swoich pupilów. Do wystawy zgłoszono setki wyjątkowych psów. Wydarzenie daje więc niebywałą okazję, by zapoznać się z wieloma rasami czworonogów.

Mamy nieopisaną przyjemność zaprosić Was na 70. jubileuszową Krajową Wystawę Psów Rasowych. Z tej okazji nasza wiosenna wystawa uzyskała rangę „dużego” CWC [przyp. red. Certyfikat Wystawowego Championa]. Wystawa tradycyjnie zlokalizowana została w OSiR w Świebodzicach, dokąd – mamy nadzieję – licznie do nas przybędziecie – zaprasza organizator.

Rasowe psy będzie można podziwiać w dniach 18 i 19 marca (sobota, niedziela). Impreza startuje o godz. 10.00, a finały zaplanowane są na godz. 15.30. Wstęp na teren wystawy: 10 zł (ulgowy), 15 zł (normalny). Hala Sportowo-Widowiskowa, 58-160 Świebodzice, ul. Mieszka Starego 6.

Wykaz wystawców, konkurencji i sędziów znaleźć można TUTAJ. Wydarzenie utworzono też na facebooku.

Organizatorem wystawy jest Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział w Wałbrzychu.

/oprac. AN/

Poprzedni artykułEkologiczne tacki papierowe na różnej wielkości
Następny artykułŚwidnica. Awaria sygnalizacji na ruchliwym skrzyżowaniu