Walczymy z Sokołem [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica walczą z Sokołem Marcinkowice. Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE.

RELACJA VIDEO:

1′ – rozpoczynamy mecz – grając w składzie: Kot, Frankowski, Salamon, Kasprzak, Moskwa, Sowa, Nazar, Paszkowski, Kozaxhenko, Kotyla, Trzepacz

3′ – stały fragment gry – zamieszanie w polu karnym rywali – piłka obok słupka.

4′ – znakomita okazja gospodarzy – Sowa niestety nie trafia do pustej sieci.

7′ – gra przenosi się do środka pola.

9′ – stały fragment gry i świetna okazja dla Sokoła – uderzenie głową jednego z rywali niedokładne.

12′ – znów niebezpiecznie pod naszą bramką – w ostatniej chwili blokujemy strzał. Porywisty wiatr, trudne warunki do gry dla obu stron.

16′ – szarpana gra z obu stron – Sokół nie przyjechał tu tylko bronić wyniku 0:0 – to dziś widać.

18′ – goście strzelają z okolicy narożnika pola karnego po długim słupku – niedokładnie.

20′ – odgryzają się gospodarze – składna akcja zakończona dośrodkowaniem z lewej strony boiska, lecz sytuację wyjaśniają przeciwnicy.

21′ – Sowa uderza z dystansu – piłka przelatuje nad poprzeczką.

23′ – w ostatnich minutach zaczynamy zamykać gości na ich własnej połowie.

25′ – pogoda robi się coraz gorsza – zawodnicy walczą już dodatkowo z wiatrem i śniegiem.

27′ – dobrze z akcją urwali się przeciwnicy – na szczęście dobrze blokujemy tą próbę ataku.

29′- uderzenie rywala bardzo niedokładne.

31′ – bliski zabrania się z akcją Sowa – niestety pomógł sobie ręką.

32′ – Oberc – żółta kartka.

36′ – za dużo gramy chyba długą piłkę – szybki przechwyt, akcja gości i strzał w boczną siatkę!

37′ – przechwyt świdniczan – Paszkowski dogrywa do Trzepacza, a ten na 1:0!!!

40′ – Nazar – żółta kartka.

45′ – goście ruszają z kontrą, ale wybrali zły wariant i do gry wkroczyli nasi defensorzy.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

48′ – rywale dośrodkowują z rzutu rożnego – dobrze radzą sobie nasi defensorzy.

51′ – naciskają świdniczanie – Salamon w ostatniej chwili uprzedzony przez gracza Sokoła.

55′ – z ostrego kąta uderza Sowa – broni bramkarz Sokoła.

56′ – Filipczak zastępuje Nazara.

58′ – znów dobrze powalczył Kozachenko, wywalczając stały fragment gry.

59′ – znakomita asysta Kozachenki do Kotyli, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia na 2:0!!!

64′ – Antosik wchodzi na boisko za Trzepacza.

68′ – Salamon – żółta kartka.

70′ – goście cały czas wierzą w odwrócenie losów meczu.

70′ – Michta zastępuje Kotylę.

73′ – rywale ruszają z kontrą – na nasze szczęście strzał z 16 metrów niedokładny.

74′ – Migas zmienia Frankowskiego.

75′ – Michta uderza z dystansu – bardzo niedokładnie.

78′ – piłka po zagraniu od Antosika trafia do Sowy i mamy 3:0!!!

82′ – Michta nie wykorzystuje sytuacji jeden na jednego z bramkarzem.

87′ – na boisku robi się coraz więcej miejsca – kolejna szansa Michty – górą jednak bramkarz Sokoła.

90′ – sędzia dolicza 4 minuty.

90+’ – uderza Migas – jest zablokowany.

90+’ – Antosik uderza tylko w boczną siatkę.

Koniec meczu – wygrywamy 3:0!!!

Poprzedni artykułŻarów. Szykują się do gminnego kiermaszu wielkanocnego
Następny artykułPrzed podróżą sprawdź rozkład jazdy. Od niedzieli zmiany, będą utrudnienia na trasie do Jeleniej Góry