Strona główna Sport Inne Sięgnęły po dwa medale mistrzostw Polski!

Sięgnęły po dwa medale mistrzostw Polski!

0

Fantastycznie spisały się reprezentantki Double Power Team podczas VI Mistrzostw Polskiej Społeczności Pole Sport rozgrywanych w ostatni weekend w Katowicach. Świdniczanki do domu wróciły z dwoma medalami naszego krajowego czempionatu!

Instruktorka Double Power Team – Oliwia Piotrowska zdobyła złoty medal w kategorii Pole Sport Profesjonalistki Seniorki 18+, zapisując na swoim koncie tym samym tytuł mistrzyni Polski. Po drugą lokatę i wicemistrzostwo Polski w kategorii Artistic Pole Amatorki Juniorki sięgnęła Iga Tomala, której bardzo niewiele zabrakło, by stanąć na najwyższym stopniu podium. Znakomicie zaprezentowała się również Wiktora Przerwa. Nasza młoda zawodniczka zameldowała się finalnie tuż za podium, na czwartej lokacie w kategorii Pole Sport Amatorki Novice. Warto zaznaczyć jednak, że Wiktoria konkurowała z aż 25 zawodniczkami w swojej kategorii.

Te zawody były pięknym początkiem pracy naszych trenerów nad zawodnikami, którzy zamierzają mierzyć się z najlepszymi w naszym kraju i nie tylko! Gratulujemy wszystkim występów i dziękujemy za zaufanie. Już niedługo rozpoczynamy kolejny okres przygotowawczy. W następnym okresie startowym nasze zawodniczki pokażą jeszcze wyższy poziom – zapowiada Kamila Duda z Double Power – Studia Treningowego, zachęcając jednocześnie do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Dodajmy, że pole dance w 2017 roku został doceniony przez Zgromadzenie Generalne Międzynarodowych Federacji Sportowych i oficjalnie uznany za dyscyplinę sportową. Niewykluczone, że wkrótce dołączy do grona dyscyplin olimpijskich.

/MDvR/

Poprzedni artykułKolejna odsłona walki w ramach Grand Prix 2023
Następny artykułCo grają w kinie? [MULTIKINO – REPERTUAR, PREMIERY]